Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti se szeretitek ha ruhát...

Ti se szeretitek ha ruhát kaptok karácsonyra vagy bármilyen más alkalomra?

Figyelt kérdés
Én pl kaptam egy farmert karácsonyra ami jó rám de én azokban szeretek lenni amiket én vettem magamnak. Ez nagy szemétség részemről?? Ilyen esetben te mit tennél??

2018. jan. 20. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én megbeszéltem a családtagjaimmal,hogy ne adjunk ruhát egymásnak.

Táska vagy ilyesmi dolgok,amikhez nem kell méret ok.

De egy farmer olyan,amit neked kell felpróbálni vásárlás előtt.

Én amikor vásárlok mindig beviszek több fajtát is a méretemből.

Hát a fele ha jó szokott lenni.A másik fele túl szűk,túl bő, túl rövid,kényelmetlen,fura az anyaga ,eláll a zsebe stb.

Próbáld elmondani nekik, hogyha mindenáron ruhát akarnak,akkor adjanak inkább vásárlási utalványt a ruha boltba. Vagy vegyétek meg együtt.

Te is ott vagy, te választod ki.

2018. jan. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
En se szeretem, mert nagyon ritkan sikerul eltalalni valakinek az izlesem. Aztan meg megy a sertodes, hogy nem hordom, de ha nem erzem benne jol magam, akkor mit csinaljak? Ezert mondom mindig, hogy akkor inkabb penzt adjanak vagy ajandekutalvanyt, vagy menjunk el egyutt valahova es akkor majd en valasztok valamit magamnak. Persze ez csaladon belul.
2018. jan. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én évekig keresem, és hatszázezer ruhából találom meg azt az egyet, amit hajlandó vagyok egyáltalán felvenni, miután 3 napig varrtam, és alakítottam rajta... és azt hiszem, ezzel nem én leszek egyedül, a mai világban már egy suhanc fiúgyerek is kis túlzással így működik.


Méghogy ruha ajándékba... nem mondok inkább semmit.

2018. jan. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!