Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van tapasztalata valakinek...

Van tapasztalata valakinek Cropp cipőkkel?

Figyelt kérdés
Milyen a minőségük?
2018. nov. 8. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Minőségben szuper, a méret táblázatuk is pontos. 2 cipőm van innen, egyik egy vans utánzat, azzal semmi probléma, szeretem. Nem rég azonban be ruháztam egy drágább boka csizmára, örültem neki, nagyon jó minőségű, viszont.. Ki küldés előtt nagyon csak elfelejtették deaktiválni a sípoló csipet.. Na és gondolatod mi volt, mikor tudatlanul berobogtam a Tescoba. Eszméletlenül kellemetlen volt. Azóta sem tudom bevasarló központban viselni. Szóval maradt "munka" cipőnek, pedig nem volt olcsó.

20/L

2018. nov. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A tornacipőimet egy ideje onnan veszem, pont olyan minőségűek, mint a Converse, pont olyan sokáig bírják, és hasonlóan jó a méretezés. Azokat ajánlom. Szandálokat és papucsokat vettem még onnan, azok is tűrhető minőségűek. Ha neten rendelsz tényleg érdemes deaktiváltatni a talpában lévő chipet egy boltban, mert én is szívtam már meg úgy rendelt szandállal, hogy besípolt.
2018. nov. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!