Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem mindig veszek fel melltart...

Nem mindig veszek fel melltartót ez gond? 20L

Figyelt kérdés

2018. nov. 10. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
16%

Ugyan nem lány vagyok. De szerintem nem, sokan mondják, hogy ez lenne az egészséges, mivel így a mellnél lévő tartó izmok nem ernyednek el. Ugye ha kíméled meltartóval akkor egy jó idő után nem lesz tartása. (ugye ha egy izom nem dolgozik akkor az szép lassan elgyengül). Meg legjobb tudomásom szerint nem is a legkényelmesebb dolog a nők életében.

Anyira figyelj, hogy ne látszon át a póló. Rengeteg olyan póló/nadrág van ami fullra átlátszik jó szögből megfelelő fényviszonynál. Hiába mondja sok csaj hogy nem látszik át, meg van olyan tangája, hogy nem látszik át. De igen átlátszik. Van az a fényviszony ahol semmi nem marad rejtve, erre figyelj.

21/f

2018. nov. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Bajnak nem baj, bár attól is függ, hogy mikor és hová nem.


Pont fordítva működik, mint ahogyan az első mondja... A mell nem izom, nem erősödik és nem lesz feszesebb, szebb attól, hogy lóg és "dolgozik"(?). Pont az segít rá a lógásra, ha nem tartja semmi és csak

úgy lóg, ugrál, mozog ide-oda. Nyilván nem egy-két alkalmon múlik és ez nem törvényszerű stb., de ez sem mellőzhető. Ha az ember mozog, akkor kifejezetten fontos, hogy legyen alatta tartás.

A másik része már inkább esztétikai... Valakinek melltartó nélkül is szépen mutat a cicije a ruhákban, de szerintem nagyon illúzióromboló és közönséges, ha mondjuk átlátszik a mellbimbó vagy ide-oda mozognak a ruha alatt és nem a helyükön vannak. Lehet, hogy szexi, de éppen ezért szerintem nem közösségbe való.

Valamint a kényelem sem utolsó szempont, bár ez már sokkal szubjektívebb. Én speciel sokkal kényelmesebbnek érzem, ha van rajtam melltartó, mert akkor tényleg tartja a melleimet és nem mozognak stb. (pedig amúgy nem nagyok). Ma már lehet kapni csomó kényelmes melltartót is és nem csak a túl szoros, merev, kemény, erős darabok léteznek, hanem pl. pamut topok, brallettek is vannak. Én itthon pl. pamut pánt nélküli topot hordok és érzésre olyan, mintha nem lenne rajtam semmi.

2018. nov. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
úgyértettem ha mondjuk lemegyek a boltba vagy csak elugrom valamiért.
2018. nov. 11. 00:17
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez attól is függ, hogy mekkora és milyen alakú. A hegyes mellbimbó más hatást vált ki az emberekből, ha átüt a ruhán.
2018. nov. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Nah fiúcska - maradj csendben. 😶


Az igazi baj ott kezdődik, hogy a nők zömének picit sincs megedzett izma ami megfelelően tartsa a helyén a dolgokat!


A mellek közt csak csont és bőr van szinte a legtöbb nőnek!


A melltartó tartja a súlyt ami ha szabadon lenne csak megnyúlna jobban lefele idővel.


Megfelelő tartás ÉS karbantartó edzés az ami kell.


A sport melltartók se véletlen vannak, minden irányból és kényelmesen helyén tartja a zsírlabdáinkat.


Nekem is van, a mindennapokban itthon is szívesen viselem nem csak edzéskor.

A mindennapokban melltartó, de vannak ruháim ami alá nem veszem fel, de nyugodt szívvel tudom, hogy az ikrek szépen a helyükön vannak s alakjuk van, így nincs mit szégyelnem.


Az viszont gáz amiket pl most nyáron láttam lenge ruhákban... A cikibb az hogy nálam fiatalabbnak úgy lógott...a lengőbordácskáit veregette...


Azzal nincs gond ha nem mindig veszel fel melltartót, a kérdés az:

Edzed-e azokat az izmokat, amik tartják?


25/N

2018. nov. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hála égnek enyém nem pici s nem is hegyes.

Én az olyan modellnek, akinek hegyes vagy formátlan a mellbimbója/udvara, annak adok vékony szilikon bőr színű melltapaszt s úgy veszi fel a ruhát.

Ennek szépen elvékonyodik a széle és nem feltűnő.

Ali-n több darabos kiszerelésben is kapható.

2018. nov. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%

[link]



Én az ilyesmiről beszéltem. Régebben több kutatás is folyt ezzel kapcsolatba és mindegyik kimondta, hogy jó hatással van rá, ha nem hordunk folyton melltartót. Értem én azt is, hogy a mell jó része zsír, de azért van ott izom is. Aki szerint nincs az üljön be biosz órára vagy valami mert ott komoly gondok vannak. A nők mellénél is ugyan úgy vannak izmok, mint a férfiak mellénél csak ugye a nőké nagyobb. A lányoknál sincs kispórolva sehol az izomzat vagy bármi. Egy izmot meg nem úgy fejlesztünk, hogy kíméljük és nem használjuk. Mellesleg ha rá kerestek, hogy mell feszesítése nőknél (vagy bármi hasonlóra, egyből mell izom gyakorlatokat dob be).

Mielőtt valaki meg elkezdené, hogy az összes fitnesz modellnek le ment a melle, itt szolnék, hogy ők komoly szinten szállkásítottak is. Ugye annál meg onnan is megy le a zsír. De sima edzéstől nincs olyan, hogy a zsír izommá alakul.

2018. nov. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán nem gond. Azt és akkor veszel fel, amit akarsz, minden más csak duma. Persze, ha mások elvárásai szerint akarod élni az életed, akkor igen, olvasgasd el a többi választ, de szerintem teljesen fölösleges. A fontos az, hogy te jól érezd magad a bőrödben, nem az, hogy egy random ember a gyakorin mit gondol.
2018. nov. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én szívesen nem bánnám

32/F

2018. dec. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ezt te tudod. Az én barátnőm még csak 16 éves de már 120D-sek a mellei. Mert beteg szegénykém. És ő mindig mindenhova hord melltartót. Mert hogyha nincs rajta, akkor már 2 perc után elkezdenek fájni a mellei mert nehezek és húzzák lefelé a bőrét.
2018. dec. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!