Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért baj, ha valaki kis...

Miért baj, ha valaki kis mellekre is hord melltartót?

Figyelt kérdés
Nekem csomóan mondják, hogy "jajj minek hordasz melltartót", "arra meg minek", "nincs is mit tartania", "felesleges", "úgyis kényelmetlen", "neked nem kell" stb., stb., csak azért mert kicsik a melleim. Valóban nem nagyok (A-B), de soha nem lennék hajlandó melltartó nélkül emberek közé menni. Egyrészt, szerintem ritka ízléstelenül és közönségesen néz ki, mikor valaki melltartó nélkül mászkál az utcán és esetleg átütnek a mellbimbói vagy billegnek jobbra-balra a mellei... Másrészt pedig ez azért nem a teljesen lapos mellméret és attól, hogy kicsi még nem néz ki úgy, mint egy tökéletes feszes, gömbölyű szilikoncici és bizony ennek is jót tesz a melltartó, mert megtartja, helyén tartja és formálja. Én nem egyáltalán nem érzem kényelmetlennek sem. Úgyhogy én hordok melltartót, viszont ezért elmondanak minden idiótának...
2018. okt. 14. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg is válaszoltad. :) Mondhatod ezeket nyugodtan ha megint szóvá teszik.
2018. okt. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Most akkor mi a kérdés? :DD Te így érzed jól magad és kész, ne foglalkozz mások véleményével
2018. okt. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is hordok, mert attól hogy kicsi, nem szép kerek formás mint melltartóban.
2018. okt. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező? A felnőtt emberek lesz..rják mások véleményét, csak a kis tinik foglalkoznak még mindig azzal, hogy beleszóljanak mások életébe és csak ő mondanak ilyeneket.
2018. okt. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
22 vagyok...
2018. okt. 15. 10:47
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Én 21 vagyok, 2x idősebb kollégáim/kolléganőim is beszólnak, hiába hordok 70/G-s méretet, ők ezt nem értik. Igazad van, nem kell foglalkozni velük, ostobák, ne idegeskedj fölöslegesen.
2018. okt. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a felfogásod, csak másokkal ne törődj.
2018. okt. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
En hordok mert D kosaru es lehuzza a sulya, messze van a tokeletestol a formaja. De ha kis mellem lenne semmi penzert nem eroszakolnam magamra ezt a hevedert. Nekem tenyleg muszaj hordani mert iszonyu igenytelen a lelogo mell, de irigykedve gondolok azokra akiknek nem szukseges feltetlenul. De persze azt hordasz amit akarsz. Gondolom noktol kaptad a megjegyzest mert olyan ferfit nem lattam akinek ne tetszene egy szep fehernemu.
2018. okt. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 ívy1 ***** válasza:
73%
Kedves 6-os,azt megértem hogy te ragaszkodsz a melltartóhoz,a G kosár az jó nagy.
2018. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szard le őket. Rossz társaságban mozogsz.

Én is hordok kicsire és senki nem szól be.

2018. okt. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!