Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz, ha átüt a...

Mennyire gáz, ha átüt a mellbimbó a felsőkön?

Figyelt kérdés

Van néhány nagyon jó minőségű melltartóm, amikben a szivacs eléggé vékony, viszont nagyon szép formájú benne a mellem. Eddig viszonylag bővebb felsőket hordtam, de most egyre több testhezálló van a szekrényemben, amikben viszont egy kisebb hideg hatására átüt a viszonylag nagy mellbimbóm.

A vastagabb szivacsos melltartóim pedig igaz méretben tökéletesek (sem a kisebb, sem a nagyobb nem jó, illetve nincs is más fazon ami passzolt volna), viszont a felső részen kicsit eláll a mellemtől, annyira, hogy szűkebb felsőben az üt ki, és jobb szeretem ha amúgy nem látszódik a melltartó.

Szerintetek nagyon gáz, hogy ezekhez a vékonyabb szivacsosat hordom? Nem tudom, hogy viszonyuljak hozzá.


2018. nov. 11. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Keress rá a mellbimbótapaszra, azt használd ilyen esetben.
2018. nov. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Ne látszódjon ki. Sajnos a női mellbimbó túlságosan szexualizált testrész, ezért nem mutogatható anélkül, hogy szexuális tárgynak tekintenének... A tapasz jó ötlet.
2018. nov. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Próbáltam tapaszt, de valahogy nem tudja annyira visszanyomni, hogy egyáltalán ne látszódjon. (aztán lehet, hogy nem jó minőségüt próbáltam)

Meg valahogy nekem nem életszerű, hogy minden nap felragasszam.

És az mennyire 'kiábrándító' ha látszik a melltartó kosarának a vonala a ruha alatt?

2018. nov. 11. 10:43
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
A melltartó nem annyira zavaró, mint a mellbimbó!
2018. nov. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
23%
Szerintem nem gáz, inkább szexi.
2018. nov. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem mondom férfiként,hogy nem szexi,de közönséges. Ha kettő közül kéne választanom,akkor inkább azt mondanám,hogy közönséges. Inkább látszon a melltartó vonala.
2018. nov. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!