Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vanna Budapesten még...

MaryRead kérdése:

Hol vanna Budapesten még működő goth boltok?

Figyelt kérdés

Vagy legalább is olyan helyek ahol lehet goth cuccokat kapni? Eddig csak a Rockpincét találtam a neten ami még működik. A ruházattól kezdve a homedecor-ig minden érdekelne.


Nagyon köszönöm a segítséget’



2018. nov. 11. 18:53
 1/6 A kérdező kommentje:
U.I.: első sorban nem netes boltok érdekelnek, hanem ahova el lehet menni és vásárolni. Nagyon hálás vagyok a ha címet is irtok.
2018. nov. 11. 18:55
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban csak rock pince . Van akkor a nyugatiba aluljáróban a westend fele egy rocker bolt. Jelenleg Budapesten ezek a legjobbak. Nem tom hol élsz így nem tom mi jó lenne neked . Külön goth bolt nincs is. Nos ennyi. 20Ff
2018. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos csak a Rockpince maradt. Viszont ott jó dolog, hogy meg tudsz nèzni élőben olyan cuccokat, amiket olcsóbban meg tudsz venni neten (Restyle, Killstar), de van, hogy épp leárazzák, és olcsóbb, mint az eredeti. Amúgy elég sok gagyi cucc is van náluk, de lehet érdekes apróságokat találni.

Egyébként 15 éve se volt jobb a helyzet, pedig akkor még egész a csúcson volt a szubkultúra. Volt a varroda valahol a körúton, gyorsan dolgoztak meg egész jó árban, de minden ruhára ugyanazt a csipkét tették, meg a Fekete Stílus, ahol meg a turis cuccokat árulták kétszer annyiért.

A többi helyen csak zenekaros pólókat lehetett venni. Akkoriban inkabb turiztam, és átalakítgattam a ruhákat. Mostmár sajnos azok se jók :(

2018. nov. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem magyar, de én az emp.at-ről szoktam rendelni. Eddig nem volt minőségi kifogásom.
2018. nov. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ragaszkodsz a webshophoz, akkor a Jajcicába nézz el. Szondi utca 58.
2018. nov. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Plusz: Shark n Roll, Headbanger
2018. nov. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!