Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináltok, ha a cipősarkat...

Mit csináltok, ha a cipősarkatok összegyűjti a sáros füvet vagy a faleveleket?

Figyelt kérdés
Ha magassarkúval fűre lépek, mindig sikerül a sarokra ragasztani egy csomó földet és fűszálat, így ősszel meg még a faleveleket is. Fura látványt nyújthatok, ha így megyek tovább, de az is fura lenne, ha nekiállnék hajolgatni és lekapargatni. Ti mit csináltok ilyenkor?

2018. nov. 13. 14:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem szoktam magassarkúban fűben mászkálni.

Ha ráragad valami, akkor leszedem. Szerintem nem ciki leszedni, inkább az a fura, ha valaki úgy megy tovább.

2018. nov. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Magassarkúban nem a fűben közlekedek, hanem a járdán. Akkor is, ha az kerülő. Ha nem megoldható, akkor pedig nyilván letisztítom.
2018. nov. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
Hülye kérdéseket tennék fel gyakorikérdéseken.
2018. nov. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mi volt ebben hülye kérdés, mindegy.

Még egy: ha hosszabb füves szakasz van, pl. egy parkban sétálva, akkor többször is megállnátok letisztogatni a sarkat, vagy csak a végén?

2018. nov. 13. 15:22
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Kicsit mindig csoszogok a járdán, és le szokott jönni, meg én rendesen lábat törlök, ha belépek valahova.
2018. nov. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
4-es: lapos cipőnél persze, de magassarkú nekem besüpped, mikor füvön megyek, és nem az aljára, hanem az oldalára ragad fel mindenféle. Onnan csoszogással nem jön le.
2018. nov. 13. 15:29
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Néha elgondolkozok egyes kérdéseknél, hogy akik kiírták, azok hogy tudnak önállóan levegőt venni?

Mit csinálok? Nyilván leszedem egy zsebkendővel, ha hosszabb füves részen megyek akkor a végén szedem le, nem állok meg 2 cm-enként. Ja hogy nem járok magassarkúban, mégis tudom a választ... azta

2018. nov. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Jólvan, de én szőke vagyok. ;)

Viccen kívül persze tudom, hogy le lehet törölni zsepivel, csak voltak kétségeim, hogy egy séta közben mindenki előtt nem ciki-e nekiállni. A legjobb tipp amúgy priviben jött, ezúton is köszi neki. :)

2018. nov. 13. 15:47
 9/19 anonim ***** válasza:
60%
Parkban ne magassarkúban sétálgass. Nem arra való. Ezt talán még egy szőke is tudja...
2018. nov. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Kioktatást nem kérek, köszi. Amúgy én nálad is többet tudok: azt, hogy van alkalmi és hétköznapi magassarkú. :P Alkalmiban én sem megyek parkba, csak színházba vagy bálba.
2018. nov. 13. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!