Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen minőségűek a török ruhák?

Milyen minőségűek a török ruhák?

Figyelt kérdés

Kb mint a kínai vagy jobb?

Tudom hogy ott is van millioegy márka de most nyílt nálunk egy kis ruhaüzlet ahol főleg made in turkey ruhák vannak

Baromi jól néznek ki,semmi gagyi hatás de a benne lévő igénytelen googlis magyar fordítás a mosási infókról,meg egy két kósza kilógó cérna elbizonytalanított

Nektek mik a tapasztalataitok?



2018. nov. 17. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Tartósaknak bizonyultak amiket vettem. De kínaiból is akadtam már jó minőségűre.
2018. nov. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Attól függ, hol veszed, van e márkája vagy nincs. Amit üzletekben veszek nagyon jó minőségűek. Amik a piacon vannak, már kevésbé, de azoknak az ára is olyan ("polár" pizsama 1500 forintba átszámolva). Magán árusoknál is különbözőek a minőségek, de ezt már a vásárláskor is láthatod.
2018. dec. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!