Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Reggel munkábamenet nem korai...

Reggel munkábamenet nem korai ez a kabát?

Figyelt kérdés
[link]
2018. nov. 18. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Ez NEM hétköznapi kabát, és nem is praktikus. Teljesen ki van belőle az ember nyaka. És így ránézésre nem tudom megállapítani, hogy mennyire vastag.
2018. nov. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

70 évvel ezelőtt volt divat az ilyen kabát. Hamar ki is ment a divatból. Arra jó, hogy felsöpörd vele az utcát és a lépcsőket.

Reggel már fagypont körül lesz, ha bélelt, akkor nem korai.

2018. nov. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mikorra jársz dolgozni és mennyire vagy fázós. Ha 6-kor kezdesz, lehet indokolt, mert 5 óra körül igen hideg tud lenni, ha fázós vagy, kell egy ennyire vastag kabát.

De nem ez a kabát kell akkor sem. Jól néz ki, látványos, de minden áldott nap munkába járni nagyon célszerűtlen. Ha tömegközlekedéssel küzdesz, végigsöpröd vele az összes lépcsőt és padlót, elkopik az alja, sáros lesz, nem jó. Ha autóval jársz, beüléskor szépen a padlóig ér, onnan is összeszedi az összes mocskot. Csak akkor nem koszolódik, ha gyalog jársz, kemény fagyban vagy ragyogó napsütésben (nem lesz sáros, vizes), lehetőleg magassarkúban, hogy ne érjen földig. De mondjuk fagyos időben magassarkúban sétálgatni nem biztos, hogy jó ötlet.

Úgyhogy ez a kabát maradjon csak meg akkorra, mikor színházba, templomba vagy más fontos eseményre mész, munkába meg valami egyszerűbb, de ilyen vastag kabátban járj.

2018. nov. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kabát hanem jelmez , ilyen volt trinitin meg az álarcos bálon azokon akik sakk királynőnek öltöznek .
2018. nov. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tökjó a kabát..Sál,pulcsi,póló alá és elmegy..Ha fázós vagy nagyon akkor nemhiszem hogy ez a megfelelő szövetkabát neked.És persze ha esik a hó vagy az eső akkorsem a legjobb.Átmeneti időben szerintem jó lehet
2018. nov. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön, de tényleg hordhatatlan.

A hosszabb kabátom ennél lényegesen rövidebb, de még így is fel kell fogni az alját lépcsőzésekor, és előfordult az is, hogy ráléptem.

2018. nov. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!