Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek kelleni fog a...

Szerintetek kelleni fog a héten a télikabát?

Figyelt kérdés

Egész hétre 8-9 fokos maximumokat mond felénk az időjárás, és nem tudom hogy érdemes-e felvennem már a vastag szőrmés téli pufikabátomat, vagy még az átmeneti is elég lesz ha jobban aláöltözöm. Reggel még biztosan elmenne hiszen legjobb esetben is 3-4 fok van,az vékonyabb dzsekiben didergős, de délután már lehet sok lenne, és a busztól hazafelé melegem lenne, viszont ha nagyon lehúzom az instant megfázás.

Majdnem ugyanilyen a télim mint ez: [link]


[link]



2018. nov. 19. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Rajtam már ma is az volt.
2018. nov. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Elég az átmeneti ha aláöltözöl. Csak holnap lesz még napközben 4 celsius körül, utána a hét végig 8-9 fok vasárnap estig. Én még nem vettem/veszem fel a téli dzsekit.
2018. nov. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
8-ra mentem dolgozni, 16:30-kor jöttem el, az átmeneti kabátban majd megfagytam, pedig aláöltöztem. Szóval én arra szavazok, hogy nem árt a télikabát, de nyilván attól is függ mennyire vagy fázós.
2018. nov. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Hát ma pl. az ország elég nagy részén esett a hó, és délután sem volt több 2-4 foknal. Ez mar eléggé télikabátos idő. Igaz, a hét további része kicsit enyhébb lesz, de délutánonként a 6-7 fok esővel szerintem télikabát, max. a hétvégén lehet kicsit újra melegebb idő.
2018. nov. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Ti el is olvassátok a kérdést???


Idézem a kérdezőt: "Egész hétre 8-9 fokos maximumokat mond felénk az időjárás,..."


Gondolom nem olyan területen lakik ahol ma szakadt a hó!

2018. nov. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Elolvastam, a max 8-9 fokban még nem fog hőgutát kapni.
2018. nov. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül az átmenetit vettem fel reggel, és jól aláöltöztem, de már megbántam. Még indulás után nemsokkal elégnek éreztem, de kb 10 perc séta után kezdtem fázni benne, plusz hazafelé úton el is áztam, úgyhogy amint hazaértem előszedtem a vastagabb ruháimat, és holnap már télikabátban megyek reggel.
2018. nov. 20. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!