Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a kedves, romantikus...

Ez a kedves, romantikus stílus már végleg a múlté, vagy esetleg van még valahol ilyen lány?

Figyelt kérdés
[link]

2018. nov. 20. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
hát én naponta látok ilyen tramplikat
2018. nov. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Nekem,ilyen a stilusom es nem tudtam,hogy romantikus...

orulok ☺☺☺

2018. nov. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez minden csak nem romantikus stílus
2018. nov. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon romantikus az a lovacskás póló. Ez nem romantikus, ez slampos.


Ez a romantikus:

[link]

2018. nov. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Mi ez a L'art pour l'art screenshot? :'DD Behalok.

Szász Móni is csak azért van ilyen splamposan öltöztetve, mert egy nagyon egyszerű pékárust játszik.


Ha olyat akarsz látni, aki mesterien űzi a romantikus stílust, akkor keress rá: Jeanne Damas

2018. nov. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Látom, nem sikerült a lényeget megfogni. Nem a lovas pólón van a hangsúly, vegyétek úgy, hogy a ló nincs is rajta csak egyszínű (amúgy szerintem is még szebb lenne úgy). A lényeg az összbenyomás: az aranyos és egészséges hosszúságú rakott szoknya teszi számomra annyira bájossá, nőiessé ezt az összeállítást, plusz a hozzá viselt egyszerű, de mégis, csinos, nőies póló és kardigán. A 4. válaszoló által linkelt lány is nagyon csinos, valóban romantikus. De számomra az eredeti képen lévő lány is az, nagyon is... Ha nem, akkor minek neveznénk? Hogy lenne már slampos? Érdekes, a mindenféle szakadt munkásgatya nem slampos? Ja nem, mert gondolom menőnek számít a hagyományossággal ellentétben. Csak az a kár, hogy ez a stílus szinte mindig csak előre megírt karakterszerepekben érhető tetten. :-(

Amúgy köszönöm a válaszokat! :)

2018. nov. 21. 03:35
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

A szakadt munkásnadrág hogy jön ide? Az nem egy stílus és szerintem soha senki nem állította még a vilálgon azt, hogy "menő"

Fogadd el, amit te linkeltél nem romantikus stílus. Attól hogy szoknya van rajta még nem nevezném nőiesnek. Tipikus 40+os anyukák hordják akik próbálnak csinosak lenni de leragadtak annál a divatnál ami az ő korukban volt..

2018. nov. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Kövezzetek meg, de nekem tetszik a ruha a kérdező által linkelt nőn, még a lovacskás póló se rossz szerintem. Pedig nem negyvenes anyuka vagyok, hanem huszonéves férfi. A romantikus viszont nekem se jutna rá eszembe. (A négyes linkjére se ez jutna eszembe, de az is tetszik.)
2018. nov. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
39%

Hogy lehet 'kedves, romantikusnak' ítélni bárkit öltözködés alapján? A kedves részt meg főképp nem értem bocsi...

Attól még lehet bunkó hogy 'kedvesen' öltözködik valaki:'D


Nem minden az öltözködés, szóval lehet egy 'kedves és romantikus' lányt megtalálsz egy másik csomagolásban.


(Amúgy meg igen van aki így öltözködik még ma is de a divat változik idővel...)

2018. nov. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nevezzuk kalandosnak :)mert ez az en stilusom is de nem vagyok romantikus,hanem inkabb kalandos... :)
2018. nov. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!