Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cipőt vásároltam kevesebb...

Cipőt vásároltam kevesebb mint egy hónapja egy sport faktorban a cipő 42000ft volt de a második alkalommal amikor hordtam a fűző elkezdett "szakadozni" megvan a garancia és a doboz szoval ki lehet cserélni?

Figyelt kérdés

2018. nov. 20. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
vagy csak vegyél egy új cipőfűzőt?!
2018. nov. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyilván a copofuzo miatt nem fogják neked kicserelni. De ezt te se gondolhattad komolyan 😂😂😂
2018. nov. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani hogy nem egy sima cipő fűző hanem ilyen fény vissza verős durvább anyagú kb mint egy bakancsnak és olyat nem gondolom hogy csak úgy tartanak ott.
2018. nov. 21. 07:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér, de gondolom ha ilyen színvonalú termék, akkor se lesz tartósabb, ha kicseréled egy másikra. Adidas cipőt vettem, igaz "csak" 14 ezerért, de néhány hét után szétkopott a bordázás a talpán és a bélése is kilyukadt. A hasonmás kínai, amit most hordok, érdekes módon bírja...szóval tuti nem vennék 42-ért cipőt ezek után.
2018. nov. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Természetesen visszaviheted de maximum egy új fuzot kapsz bár abban sem vagyok biztos.
2018. nov. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!