Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet kapni valahol teljesen...

Lehet kapni valahol teljesen bélelt, férfi téli cipőt?

Figyelt kérdés
Kéne egy, de azt látom, hogy a száránál a bakancs tiszta szőrme, néha ki is lóg, de az orránál, talpánál egyáltalán nem bélelt. Nem szigetel és nem is kényelmes. Teljesen bélelt téli cipőt csak a kínaiban láttam, az meg nem tudom, mennyire jó minőségű.
2018. nov. 21. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:

4 éve vettem Deichmanban, még használható, de nekem belül a szőrmés bélés már az első évben kivásott, szóval vastagabb zoknival kell hordani, amúgy meleg volt.

Eddig kétszer volt kínais magasszárú bélelt, de azoknak az anyaga elég vékony volt, a szőrmével ugyan ez volt, egy-egy telet húztak ki, de jól néztek ki és megvettem.

2018. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Vegyél bakancsot, a pitcsák is arra esküsznek.

Állítólag nem fáznak benne , na meg hát mit vegyenek mást fel magassarkú csizmába mégsem mehetnek.


Íme pár példa hogy miről is írok:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2018. nov. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig vannak, apámnak pl Lloyd ha jól emlékszem. Milyen stílusút keresel?
2018. nov. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2-es:

És a látens transzszexuálisok mire esküsznek?

2018. nov. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A bakancs sem bélelt teljesen sajnos. Nekem nem a bokám fázik, hanem a talpam, mert az van a hideg földön, nem értem, miért nem bélelik ott a cipőket. Próbáltam már ilyen bárányszőr betétet, de az meg szöszöl mint a fene.

A stílus mindegy, valami vagányat keresek, aminek a talpa sem csúszik.

2018. nov. 22. 23:30
 6/8 anonim ***** válasza:

4.

Talán tedd fel te nekik a kérdést.

2018. nov. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vegyél bele egy bundás, vagy rétegezett talpbetétet. lehet kapni boltokba és nem érzed úgy, hogy annyira hideg
2018. nov. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam azt, de szöszöl illetve az ujjaknál az sem bélel. Befejeztem a filozofálást, a kínaiban vettem cipőt, ha már nekik eszükbe jutott kibélelni egy téli lábbelit.
2018. nov. 25. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!