Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 34 éves kicsit molett hölgyekn...

34 éves kicsit molett hölgyeknél milyen a megfelelő szoknya hossza? Térdig, vagy térd alatti?

Figyelt kérdés
2018. nov. 25. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Térd fölött. Mindenképp. Csak kicsit molett.
2018. nov. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Térd fölött kicsivel
2018. nov. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Itt a +30 kilós nők is csak kicsit molettnek mondják magukat. Nem mindegy hogy mégis mennyire vagy az és hogy oszlik el a súly. Rajtam van +10kiló, mégis jók rám az M-es ruhák, felsőkből L-es, mert inkább mellre, karra, hasra hízom, és alacsony is vagyok. De a lábaim viszonylag vékonyak, így a térd fölötti szoknyák jól állnak. De vastag combbal, vádlival nem vennék fel szoknyát. hanem sötétebb karcsúsított nadrágot, tunikával, hosszított felsővel, magassarkúval, ami nyújtja az alakon. Tehát nagyon nem mindegy hogy milyen az összkép.
2018. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is térd felett
2018. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
47%
2018. nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a magasságtól is függ.
2018. nov. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
39%

Mindenképp térd feletti mert az alattinak annyira nincs értelme mint a férfiak térdig érő “rövidnek” mondott nadrágjai nyáron!


F/42

2018. nov. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!