Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Te amikor elmész otthonról...

Te amikor elmész otthonról bárhova, akkor mennyire teszel azért, hogy 100%ig meg legyél elégedve az aznapi külsőddel?

Figyelt kérdés

2018. nov. 25. 23:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hova. Ha a gyereket viszem csak oviba akkor nem annyira fontos de ha a férjemmel elmegyünk valahova akkor azért már számít.
2018. nov. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Ha elmegyek valahová, mindig figyelek arra hogy jól nézzek ki!
2018. nov. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy találkozok a párommal, hogy aznap nincs sulim, vagy van egy kis plussz időm, akkor próbálom kimaxolni magam. Ha nincs akkor meg pont lepottyantom h nézek ki.
2018. nov. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Metionin ***** válasza:
100%
Tiszta ruha, kifésült haj, dezodor, valamennyi smink. Kb. ennyi.
2018. nov. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Általában olyan 90-95%-os teljesítményt nyújtok. Ezt egész kényelmes készülődéssel hozom össze.

A 100%-os külső ritkábban van és olyan plusz 10-15 percet vesz igénybe.

2018. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Rendezett haj.No smink.

Cipom legyen kipucolva :)

2018. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy 70%-ban. Mindig tiszta vagyok, minimális sminket felrakok, tiszta ruhát veszek fel. De van, hogy csak felkötöm a hajamat, ami nem áll olyan jól, mint a kiengedett (csak frissen mosva áll jól kibontva a hajam, másnaposan már csak összefogva, de még tiszta). Több smink is jobban állna, de nincs rá időm. És sokszor nincs időm átgondolni, hogy mit vegyek fel, és nincs kedvem vasalni se, ezért csak felveszem azt, ami már ki van vasalva, vagy olyan anyagú, hogy nem kell vasalni. Emiatt van, hogy unalmasan öltözködöm. De azért mindig vállalhatóan nézek ki és tiszta vagyok.
2018. nov. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Megmosakszom, fogat mosok, hidratálok, no-makeup-makeup sminket felteszek, felkötöm a hajamat, ha pattogzott a körömlakkom, lemosom, tiszta ruhát veszek fel (előre átgondoltan), ékszereket hordok.

Többnyire 90% vagyok elégedettségben, ha tudom, hogy reggel belülök az irodába, este meg hazaesek, nem foglalkozok annyit a kinézetemmel, mint mondjuk ha elvisz a barátom valahova egy szombat este, amire van időm rendesen, kb. 1 órát készülni.

20L

2018. nov. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Mivel általában rohanok a buszra, sosem, sokszor csak valami ruhát van időm felkapni.


Ha van időm elkészülni, délután megyek, olyna 10/8-9. Bár volt, hogy maximálisan elégedett voltam.

2018. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a sarkiboltba szaladok el, akkor felkötöm a hajam, vagy télen kapucnit hordok, egyszerű ruhákba megyek el, arcotmosok, fogat, meg megfürdök és ennyi. Ha munkába meg városba megyek több időre, akkor mindig mosok előtte hajat, megfürdök, en szeretem a full sminket, az is mindig van rajtam, alapozó, szemceruza, szempillaspirál, szemhélytus, pirosító, rúzs. Ha sötét rúzst teszek fel akkor szemceruzát nem használok, de évek óta ez az alap hetköznapi sminkem. A nem hetköznapi az nálam a fekete füstös szem. Hajat leginkább lófarokban van, de mivel a hajátom válligér, így tobb lófarkas póthajam van es azokat használom, úgy hosszú egyenes vagy hullámos copfom lesz, amitől nőiesnek érzem magam. Ritkábban viselem a teljes hajas hosszú póthajam. Ruhákból szeretem a csinos, divatos darabokat, amik nőiesek, de magassarkúkat nem hordok sose. Szeretem a kiegészítőket, cipőket, táskákat, kabátokat.


24/L

2018. dec. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!