Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Túlsúlyos vagyok, hol vehetnék...

Túlsúlyos vagyok, hol vehetnék ruhákat a méretemben?

Figyelt kérdés
Sajnos elhíztam, és majdnem 100 kiló vagyok 170 cm-hez. Igyekszem fogyni, de most is kéne néhány új ruha, főleg nadrágok, de sajnos sok üzletben a legnagyobb méret sem jön rám. Most is olyan nadrágot viselek, ami iszonyat szorít a hasi részen. :(
2018. nov. 30. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Kínai ruházati boltokban szokott lenni. Ha budapesti vagy, az Asia Centerben garantáltan fogsz találni nadrágot.
2018. nov. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress a városodban olyan boltokat, ahol kimondottan ilyen hölgyeknek árulnak ruhát. De a kínai is oké.
2018. nov. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En mindíg c&a- ban veszem a nadrágokat (48as méret). Még a h&m-nek voltak jó nadrágai de sajnos azt nem tudom, hogy most hol lehet kapni a nagyméretű kollekciót.
2018. nov. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én a Vögelében vettem legutóbb, nem tudom feléd van-e. Mondjuk én 165 centi vagyok és 93 kiló.
2018. nov. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kik?

Nagyon nagy hangsúlyt fektetnek az xxl-es méretekre

2018. nov. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Takko, Kik. Takkoban is már láttam 52-es méretűben ruhákat (habár lehet van nagyobb is, nem tudom), a Kikben pedig van ezeknél is nagyobb méretben. Szóval ajánlom.
2018. nov. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Caremo, C&A, Takko, Vögele, KIK, ill. Bonprix, csinos nagyméretű cuccaik vannak.
2018. dec. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!