Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket nem idegesít hogy nem...

Titeket nem idegesít hogy nem hagynak nyugodtan vásárolni?

Figyelt kérdés

Előre is bocsi,fogalmam sincs melyik kategóriába való,azért tettem ide mert főleg márkásabb ruhaboltoknál jellemző az alábbi jelenség:


Még be se léptem nagyjából azt sem tudom mit akarok,de máris ugrik hozzám az egyik alkalmazott hogy segíthet-e.


Két kérdés:

Ad1-Miért hiszik a marketingesek hogy az embereknek szükségük van arra hogy azonnal segítsenek nekik

Ad2-Lehet,hogy én gondolom rosszul? Ti szeretitek,ha az eladók túlzottan segítőkészek?



2018. nov. 30. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Az eladótól ezt várja el a munkaadója. Sőt, ha nem ezt teszi, el is bocsájtják. Off. Így jártam én is. Off vége. A munkáját végzi az eladó, tehát magadra vess, ha berágsz rá!
2018. nov. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én azzal, hogy "Köszönöm! Körülnézek..." le is szoktam rázni az eladókat.
2018. nov. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kérik tőlük a munkáltatók. Általában tényleg annyival le lehet rázni mint amit az utolsó mondott vagy ha nagyon akadoskodik akkor mondd meg hogy majd szólsz ha kell segítség.
2018. nov. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont a hétvégén jártam így,egy márkás,de kisüzletben.

Mikor nem kértem sgítséget,az eladó úgy követett,mintha lopni készülnék.

Nem is vettem semmit,gyorsan kiiszkoltam a boltból.

Inkább webshopról rendeltem.

2018. nov. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1,3#

Igen tudom hogy nem önszántukból teszik

Főleg az érdekelne hogy ezt a vezetők miért tartják jó üzletpolitikának

2018. nov. 30. 13:18
 6/12 anonim ***** válasza:

Pont a hétvégén jártam így,egy márkás,de kisüzletben.

Mikor nem kértem sgítséget,az eladó úgy követett,mintha lopni készülnék.

Nem is vettem semmit,gyorsan kiiszkoltam a boltból.

Inkább webshopról rendeltem.

2018. nov. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem is bosszant!
2018. nov. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%
Ez most vicces lesz, de képzeld el! Bemész, amint jön az eladó te ezt mondod: -Kérem hagyjon nyugodtan vásárolni! És kész!
2018. nov. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert van, akinek tényleg kell segítség. Én is dolgoztam ruha üzletben, mindig meg KELLETT kérdezni, hogy segîthetek e valamiben és volt, aki azt mondta, hogy “igen, köszönöm x tipusú rhát keresek” és akkor én megmuttam neki, hogy hol latálja, vagy van e egyátalán, és így nem kellett az egèsz boltot átnéznie. Sokan élnek ám a lehetőséggel, ha már az alkalmazott felajánlja a segítségét.

Én mindig azt mondom, hogy köszönöm nézelődök. Ennyi és ezzel le van tudva.

2018. nov. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Amit 8-as mond az faragatlanság. Én van amikor igénybe veszem van amikor teljesen körbe akarok nézni. Olyan is előfordul amikor megköszönöm, elmegy és később mégis keresem és hozzá fordulok. Mindig ahogy praktikus. Az meg tényleg gáz amikor jön utánad... :D még akkor is ha vannak lopások.
2018. nov. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!