Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vegyek fel nyugodtan magassark...

Vegyek fel nyugodtan magassarkut vagy hanyagoljam?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy hetvegen megyunk baratnoimmel bulizni.Mindegyik magassarkut fog felvenni mert jo ha vannak 162cm magasak.Viszont én 169cm vagyok es rosszul erzem magam ha en vagyok a legnagyobb..ha magassarkut vesznek akkor akkorák mint én.viszont ha enis magassarkut veszek akkor en leszek a legmagasabb.Ha buliba valaki nem vesz magassarkut akkor is lehet csinos es szep?esetleg milyen cipot huzzak ami nőies es esetleg sexy.?

#Magassarku-cipő-buli-lány-nő-magasság
2016. márc. 23. 00:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én felvenném.
2016. márc. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

te tudod. szerintem egy elegánsabb csizma vagy topanka is jó buliba. èn régebben vittem magammal télen topánkát,amit át vettem bent a szórakozóhelyen.(mosdóban) a téli cipőt még zacsiba rakva leadtam a ruhatarban.

de magassarkú is jó ötlet.. szerintem 169 centisen simán vehetsz fel. en majdnem 10centivel magasabb vagyok,mégis felveszem ha úgy tarja kedvem.ha magasabb vagy a barátnőidnel sem gáz szerintem.

2016. márc. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A magas sarkú nagyon nőies, főleg ha szépen tudsz benne járni. Leglább kiemelkedsz a barátnőid közül, jobban észrevesznek a fiúk. Szeretem a magas lányokat. Szerintem felveheted.
2016. márc. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
"Mindegyik magassarkut fog felvenni"
2016. márc. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hat oke koszonom a valaszokat majd meglatom :) .. es igen mindenki magassarkut vesz fel.
2016. márc. 23. 09:06
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

"Ha buliba valaki nem vesz magassarkut akkor is lehet csinos es szep?"

Igen, határozottan.


És vigyázz a füledre, mert Magyarországon szokás az, hogy rossz a hangosítás és túl hangos és szétbassza az ember fülét. Sajnos nem visszafordítható, te tudod, hogy zavarna-e fülzúgás vagy hallásvesztés, ez alapján mérlegelj. Nem mindenkinek a füle bírja, úgy is mondhatnám hogy senki füle nem bírja hosszú távon, ha tényleg hangos. Ha zúgni fog a füled, nem normális, lehet, hogy valaki be fogja beszélni neked, de ha zúg, akkor legközelebb változtass.

2016. márc. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Karenjeans87 válasza:
a magassarkú ortopédiai problémákat okoz, deformálja a lábat, egy idő után kényelmetlen. Balerina cipőben kényelmes, s csinos is, s ha magas vagy, akkor az alacsony barátnőid, nem fognak irigykedni!:) Esetleg lehet még bőr csizmát is huzni alacsonysarkút, amelyen arany diszítés is van, az is elegáns.
2016. márc. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na nehogy már az ő 162 centijükhöz kelljen igazodnod! Ha kilógsz a sorból, akkor ők az alacsonyak, és nem te lettél elmérve. Ha úgy véled, magassarkúban vagy a csinosabb, akkor még jó, hogy azt veszed fel.
2016. márc. 24. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen de nem akarok a fiuknal is magasabb lenni:) . Az 5cm es sarok is csinos?
2016. márc. 24. 04:37
 10/13 anonim válasza:
170 cm magas fiukat remélem nem fogod észre se venni, min 180 legyen a fiú akivel szóba állsz, mondd a barátnőidnek is.
2016. márc. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!