Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha nagy a lábam és lapos,...

Ha nagy a lábam és lapos, hülyén mutat a Converse tornacipő? Rakok bele betétet h tartsa a lábam, de úgy hatalmasnak tűnik.16/F

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
pasi vagy, a pasiknak nagy a lábuk, ami nem gond!
2010. jún. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cass90 ***** válasza:

Bátyámnak 43-as a lába és van egy fekete-fehér (úgy 91%ban fekete, csak a minta fehér) converse cípője - nem mutat rajta hülyén szerintem (és olyan 178 magas).

Szerintem sok ember pld. túl nagynak találja a lábméretét (bár inkább lányoknál fordul elő), de ha megnézzük a magasságot, akkor az arányosság számít - de nyugi, azért mert valakinek kicsit nagyobb vagy kisebb a lába, az átlaghoz képest még nem jelent akkora problémát - legalábbis mások szemében.

Szóval tornacípőnél szerintem nem - az olyan típus, ez van. Más cipőknél jobban lehet taktikázni az optikai hatással. Olyan cípőt érdemes választani amiben nem érzed magad kényelmetlenül, hiszen gyakran használod - pénzkidobás lenne olyat venni amivel kapcsolatban alapjáraton nem tetszik valami, mert később lehet alig hordod vagy zavarni fog. Vagy mindkettő :P

2010. jún. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne tegyél bele betétet,mert szorítani fog.én már próbáltam és alig tudtam bekötni pedig nincs olyan széles lábam.:S:Sfiúknak ez nem gáz,de lánynak igen,szóval nincs mitől tartanod.ha körbe nézel néha az utcán láthatod,hogy hány 100tonnás kiscsaj hordja a conversét ugy,hogy a cipő majdnem szétszakad.nem baj ha nagya lábad.:)
2010. jún. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!