Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan apoljam borcipomet?

Hogyan apoljam borcipomet?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a szennyeződéseket kefevel kell eltávolítani, utána kondicionalni és végül impregnalni. Hol tudnám ezeket megfelelő minőségben és kondicionalo esetében színben beszerezni? Esetleg tudtok jó cipeszt a 11. vagy a 13. kerületben? Köszönöm

2018. dec. 4. 06:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A szennyezodest nedves torlokendovel vagy ha nagyon saras, elotte kefevel eltavolitod.

En azutan be szoktam kenni babaolajjal vagy paraffinolajjal ahol torik az orranal, a sarok folott, bokanal es a varrasoknal - ez puhutja a bort, es "hidratalja", igy nem fog berepedni.

Ezt en tobbnyire ejszakara ugy hagyom, hadd igya be.

Utana lehet ra cipokremet kenni, ezt en puha szivaccsal szoktam eloszlatni, es utana puha szoru kefevel szepen ki lehet fenyesiteni. Szines cipore en inkabb szintelen boxot kennek, mert hiaba veszel barnat mondjuk, nem biztos, hogy stimmel az arnyalat.


Velur/nubuk cipore speciis apolohab van, arra cipokremet nem szabad kenni, es ott inkabb szaraz ronggyal kell leforzsolni a szennyezodest.


En bor cipore impregnalo sprayt nem fujnek, mert utana az apolo olaj se tud rendesen beivodni. Egy jo bor ciponek nem szabad beaznia egy atlagos esos idoben.

2018. dec. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!