Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nincs meg a blokk, mit tegyek?

Nincs meg a blokk, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátom ma vett magának egy bakancsot, de véletlenül két számmal kisebbet. Nem hordta még, csak otthon lett felpróbálva.

A boltban felpróbálta, majd egyr másikat, de mégis ezt választotta, és mikor eldöntötte, rosszat vett el.

Nincs meg a blokk, de egy nap után visszaveszik, nem? Vagy ilyenkor mit lehet tenni?



2018. dec. 4. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs meg a blokk, akkor hogy tudod bizonyítani, hogy mikor vetted és hogy hol vetted?

Ha tudod valahogy és rendes a bolt, akkor kicserélhetik, de nem kötelesek.

2018. dec. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy csak azzal kötelesek kicserélni.

De van esély arra, hogy anélkül is megteszik?

2018. dec. 4. 23:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Van rá esély. Én is hagytam már el blokkot és bár nem kötelesek, de mutattam kártyás vásárlásról visszaigazolást nevemmel és sikerült megbeszélni.
2018. dec. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat: a deichman minden téren elutasító. Ott tuti nem veszik vissza. Sőt, ha a 15 ezres csizmának baja van, azt biztos nem rendeltetésszerűen használtad. Ha egy sima kínaiban vetted ott nagy eséllyel visszacserélik. Nem akarnak konfliktust vagy hogy bárki rájukküldjön vmi hivatalt. Amúgy meg jó tanács: minden blokkot megőrizni!!!
2018. dec. 6. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!