Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tegyek ez ellen? (A...

Hogyan tegyek ez ellen? (A kérdés lent)

Figyelt kérdés
Bármilyen rővidnadrágot/sortot (kinek hogy tetszik) veszek fel, olyan mintha p.csagyatyát hordanék, kilóg kissé belőle az...alsó felem. Pedig pl volt egy amit tesómtól örököltem, neki nem. De nekem mégis kilátszik, bárhogy rángatom mindig kicsit le hogy NE lógjon ki a fenekem. Az osztálytársaim közül vagy öten-hatan (vagy többen, nem tudom) ri...ncnak is neveztek emiatt. Nem adok a véleményükre sokat, de azért nem esik jól, hogy mások szerint ri...ncoskodom. Mit tegyek ez ellen?

2018. dec. 5. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Hordj hosszabb nadrágokat. Például térdnadrág.
2018. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet az oka pl. ha picit farosabb, combosabb vagy a tesódnál. Én is azt javaslom, hpgy a kellemetlenségek elkerüléséhez inkább hordj valamivel hosszabb nadrágot.
2018. dec. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ezekkel bizony az a baj hogy izléstelenek és hát valóban jól mondják az osztálytársaid ribizli benyomást kelt.

Vegyél olyan egyennadrágot mint a fiúk hordanak hiúságból és egymás majmolásából.

2018. dec. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyilván más a testalkatod mint a tesódé. Lehet nagyobbak az idomaid hátul.

Sajnos most nagy divatok ezek a pitsavillantós nadrágot, értelmeset alig lehetett találni a boltokban.

Próbálj más fazonú nadrágokat, esetleg vegyél térd vagy hosszúnadrágot, vedd fel, jelöld be magadon hogy kb meddig érjen és vágd le.

Amúgy most is rövidnadrágot hordassz télen vagy honnan jött ez a kérdés?:D

2018. dec. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is kilóg sok rövidnadrágból, keresgélj, azért nem lehetetlen.

Bár december van, gondolom ez nem a most problémája.

Hordj esetleg szoknyát.

Szerintem se szép mikor ki van egy lány feneke, meg nem való iskolába :(

2018. dec. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszoló, igen, utóiratnak oda akartam írni a kérdésbe, hogy ez épp nem aktuális, merthogy ugye tél van, de úgy tűnik kifelejtettem. :)

Köszönöm a válaszokat! :D

2018. dec. 7. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!