Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más lány is van akinek 10 cm...

Más lány is van akinek 10 cm vagy a fölötti a lábfeje szélessége, azaz extraszéles lábfeje van? Mit kezdtek az ekkora lábakkal, milyen cipőt hordtok ami csinos, nőies?

Figyelt kérdés
Másrészt ha ilyen széles lábam van, akkor szerintetek még belefér, ha mondjuk papucsban megyek valahova? Tud ez még nőies lenni vagy inkább mindig húzzak cipőt? Az a baj, hogy a legtöbb cipő viszont nyom...

2018. dec. 7. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is széles, de attól még hordok papucsot. Nem lelkizek emiatt. Szebb ha keskeny, ez tény, de mit is tehetnék? L.
2018. dec. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak fèrfiak, akiknek bejön a nagy lábfej. Másrèszt sportban, pl. karatèban 1-1 rúgásnál is hatásos lehet ekkora lábfej:).
2018. dec. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Megmértem csak a kíváncsiság kedvéért, 11cm, igaz nekem hosszú is.
2018. dec. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!