Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel bokacsizmàhoz?

Mit vegyek fel bokacsizmàhoz?

Figyelt kérdés

Gondolkodom az újévi öltözèkemen. Van egy fekete bokacsizmám és egy ruhát húzok fel hozzá. Milyen harisnyát vegyek fel a ruha alà, hogy jól nézzen ki az összkép?

Fekete harisnyára gondoltam, de attól tartok hogy egy kicsit fucsán hat az egészre. Ötlet?



2018. dec. 12. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attol is fugg hogy milyen szinu a ruha amit fel szeretnel hozza venni. Ha fekete ruha es fekete bokacsizma akkor es ahhoz vagy borszinu harisnyat, vagy fekete de attetszo harisnyat vennek, semmikepp sem teljesen feketet, ha igy tudod mire gondolok. Egy piros kabattal, kiegeszitokkel fellehet dobni, a kevesebb neha tobb ;)
2018. dec. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
64%
Szerintem egy fekete necc harisnya illene hozzá és egy piros dzseki. Vagy még eltudom képzelni egy barna vagy egy bézs gyapjú kabáttal. :) (Ha a dzsekit választod, akkor mondjuk a nyakadba köthetnél egy kendőt úgy, hogy kicsit felcsavarod és a nyakad egyik oldalán kötöd meg, szerintem az is nagyon jól nézne ki)
2018. dec. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én fekete testhezálló ruhàban leszek. Hozzá fekete kb 20 denes harisnyát fogok felvenni, amin sötétebb kicsi pöttyök vannak. Bokacsizmàt fogok én is felvenni és egy combközépig érő fekete nőies szövet kabátot. Egy ezüst kis táskàval dobom fel.
2018. dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!