Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék egy öltönyt csinálta...

Szeretnék egy öltönyt csináltatni. Divatos is legyen meg elegáns, de nemtudom milyen színū legyen? Feketét nem szeretnék

Figyelt kérdés

2018. dec. 14. 18:28
 1/9 TappancsMancs ***** válasza:

Fekete öltöny is van sokféle csak a színét nézve is. Az egyik lehetőség pont az ha a különböző fekete öltönyöket is megnézed. Nagy általánosságban a szürke árnyalatai és a kékek a gyakoribbak.


Mindhárom sokféle színt és anyagot is rejt, amitől ugyanaz a szín más egy másik anyagon is.


Hozzáteszem nem igazán van olyan amit szoktak mondani, hogy a fekete öltöny a temetésre való. Esküvői öltöny az van, temetési nincs.

2018. dec. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fontos figyelembe venni, hogy milyen alkalmakra szeretnéd viselni.

Protokoll szerint a fekete és a sötétkék ("lazább" eseményeken csak) a két elfogadott szín. Emellett még a fehér, magasabb katonai rangok esetén bevett öltönyszín. Én ezt a listát a sötétszürkével kiegészíteném. Ezeken kívül nagyon ne gondolkozz, mert elég közönséges, kisstílű egy barna, bordó vagy zöld öltöny..


A fehér, bár státuszszimbólum egyedüli öltönynek nem praktikus.

A sötétkéket és a szürkét pedig a színeid alapján tudod megversenyeztetni. Fontos, hogy lásd az anyagot, hogy kiemel-e vagy sápadtnak mutat. A kék átlagban a szőkébb férfiaknak áll jól, míg a szürke a barnábbaknak, de lehet nálad fordítva lesz. Szóval tényleg nézd meg az anyagokat és ez alapján dönts.

De szerintem se zárd ki a feketét. Millió és egy anyag van, min másként mutat és nem lesz temetéses hangulat se. Valamint az a férfi, aki tud egy fekete öltönyt viselni, valljuk be szexi.

2018. dec. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 TappancsMancs ***** válasza:
Igen, tényleg ahogy 2-es is mondja, a színes, divatos öltönyökkel csak óvatosan. Valamilyen barna még lehet jó is attól függ milyen barna, csak első vagy egy öltönynek semmiképp sem javasolható. Fekete, szürke és sötétkék a legjobb választás.
2018. dec. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem akartam szines öltönyt kékeszürke mattos szinre gondoltam. Olyan munkám van hogy kizárólag fekete öltönyt viselhetünk, és alap hogy jó megjelenésünk legyen benne igy azért nem szeretném a feketét mert unom.
2018. dec. 15. 19:05
 5/9 Fodor István Ferenc ***** válasza:
Nekem a kék "kék". (Van is.)
2018. dec. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 TappancsMancs ***** válasza:
Így egész más a helyzet ha megszabott a fekete öltöny viselése, akkor ennek megfelelően próbálkozz, mert ezzel csak kijátszod a helyzetet. Már ha ki tudod. Persze lehet egy olyan szín amit talán nem vesznek észre de ilyen keresgélni kell, vagy csináltatni és anyagot választani hozzá.
2018. dec. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Már eldöntötted, és jól döntöttél! "Egyáltalán nem akartam szines öltönyt kékeszürke mattos szinre gondoltam." Hát legyen olyan!
2018. dec. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És a szürkéskék öltöny egy ilyen cipõvel és hasonló csikos zoknival gáz vagy stilusos? [link]
2018. dec. 16. 20:16
 9/9 anonim ***** válasza:

A korodtól függ.

A 20as éveidben még oké, mert mások sem vesznek komolyan. 30 felett viszont màr nem egyszerűen gàz...

De őszintén, inkàbb hanyagold a szines, vicces zoknikat..

2018. dec. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!