Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pasiknak hol lehet kapni...

Pasiknak hol lehet kapni bokáig érő farmert? Mi a neve? F/23

Figyelt kérdés

2018. dec. 15. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
A b**zi-boltban
2018. dec. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs neve, de jobb helyeken két méret van a nadrágon, és az egyik azt jelöli, hogy milyen hosszú. Ha rövidebbet veszel mint amilyenre szükséged van, akkor bokáig fog érni. De ha úgy tetszik, vágasd el, varrónő 1500ért beszegi, vagy hajts rajta egyet és kész is.
2018. dec. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem bocsi, de hlyén néznél ki benne. Mint akinek nem telt arra, hogy akkorát vegyen, mint amekkora a mérete. Én sajnálnék egy embert, ha meglátnék egy ilyenben. Hogy 'szegénynek nem telik jobbra'.
2018. dec. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Ha a nők után a pasik is ilyen kinőtt nadrágokban fognak járni, szerintem megyek a Holdra.
2018. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inditex boltokban. "Tailored" nadrágok általában bokáig érnek, ahogy néztem. "Ankle fit" amúgy a hivatalos neve.
2018. dec. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!