Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas és vékony lányok! Én...

Magas és vékony lányok! Én 180 cm/55 kilós vagyok, és sosem találok magamnak normális farmert, ritka ha igen és ami tényleg mindenhol jó rám. Ti hol, melyik boltokban vásároltok? Köszi annak aki segít!

Figyelt kérdés

2018. nov. 13. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is nehéz, legutóbb a Takkóban vettem jókat. Úgy kell, hogy ilyenkor egyszerre veszel többet, mert utána lehet, hogy hónapokig se találsz semmit. 177 centi/57 kiló vagyok amúgy
2018. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En csak 174cm/53kg vagyok ugyan, de a mangoban es zaraban vettem tobb jo fazonu gatyat is aminek kb 5 centit fel kellett hajtanom az aljabol. Pont gondoltam is ra, hogy na, milyen jo lenne ha 5 centivel magasabb lennek, akkor allna tokeletesen.
2018. nov. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a New Yorkerben szoktam keresni az Amisu farmereket. Jó hosszú a száruk és nem is drágák. :)
2018. nov. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!