Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Harisnyával zokni,...

Lányok! Harisnyával zokni, vagy csak harisnya?

Figyelt kérdés

Ha ősszel pl. bokacsizmát húztok fekete harisnyával vagy olyannal, amilyen színű a csizma, akkor még húztok a harisnyára egy bokazoknit?

Én mindig húzok a harisnyára egy fehér vagy fekete zoknit. Általában azért, mert így nem csúszkál a lábam benne. 20/N



2018. dec. 16. 08:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Nejlon harisnyáról van szó.
2018. dec. 16. 08:21
 2/10 anonim válasza:
92%
Ha vékony (20 den max) harianyáról van szó, bokacsizmához/bakancshoz én is szoktam(vagy jobb időben tornacipőhöz), magassarkúhoz nyilván nem. De zoknival kényelmesebb is, és nem szakad ki olyan könnyen.
2018. dec. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem tornacipőben beleizzad. Vagyis az engem nem zavar, mert ki lehet dobni, és a harisnya miatt nekem nem is büdös, hanem olyan kellemes szaga van. :P
2018. dec. 16. 09:14
 4/10 anonim ***** válasza:
télen mindig veszek zoknit, ősszel kevésbé ha jó az idő vagy nyitott a cipő lábfeje
2018. dec. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csizmába mindig veszek zoknit.
2018. dec. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én csak harisnyát hordok. Nem sokat vagyok kint így bőr cipőben télen is elég egy 20denes.
2018. dec. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én mindig veszek hozzá, ez alap, épp hogy kényelmesebb és kevésbé izzad, és a harisnyát is kímélem. Jah és persze nem csúszkál benne.
2018. dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Harisnya+ titokzokni (annak is szilikonos a sarka fele)


S csak akkor ha nem látszik ki a cipőből.


De harisnyára ráveszem a combzoknit.


Nemrég pedig rendeltem olyan harisnyát ami bőr színű, combközéptől lefele fekete (rendeltem fehérben is).

2018. dec. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Hmm, szívesen megtudnám milyen az a kellemes szag :)
2018. dec. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Általában csak harisnya, de olykor-olykor adódik olyan szituáció, mikor zoknit is húzok rá. Persze csakis akkor, ha nem látszik ki.
2018. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!