Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi zoknitok, harisnyátok,...

Mennyi zoknitok, harisnyátok, bokaharisnyátok van?

Figyelt kérdés
Fiúk-lányok, hány db Zoknitok? boka és harisnyátok van? melyik a kedvencetek? van e v szokott lenni lyukas köztük? köszönöm a válaszokat, csak érdekel, hogy hány db v melyik a kedvencetek van, remélem nem tettem fel buta kérdést...

#harisnya #zokni #boka harisnya
2018. aug. 10. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csak pamut zoknim van és nejlon harisnyanadrágom télire, hát elég sok van mindegyikből talán zokni 20 pár harisnya 8-10 db.
2018. aug. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Boka zokniból van vagy 40 pár. Ha nagyon meleg van akkor egy nap szoktam váltani, mert munkahelyemen kötelező a acélbetétes félcipő amit csak zoknival lehet viselni, még ilyen nyári forróságba is amikor egybe ruhába megyek akkor is ez elő van írva. Titok zokniból is van kb 20 pár ha jól emlékszem.

Combzokniból 4 pár van, azt hidegebb időben viselem leginkább sportolásra.

Harisnya nadrágból ami még használható abból van kb 15 db, újból mindig úgy vásárolok be vastagság meg szín szerint hogy mindenből legyen azért tartalék zsír új csomagolásba. Combfixből is van kb 10 pár, azt még ritkábban viselem.

Boka harisnyából csak 4 pár van, ritkán viselek kosztüm nadrágot amihez magassarkút veszek és boka harisnyát, pontosabban fixet. Annyira nem szeretem azt, mert csúszik le a lábamról.

2018. aug. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Sima zokni 5-6 pár

Bokaokni nincs, minek?

Harisnya 3 pár

2018. aug. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
fétises kérdés
2018. aug. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Akár a bakancsos kérdések.
2018. aug. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Metionin ***** válasza:
90%
Zokni rengeteg, vagy 30 pár tuti van. Kedvenc annyira nincs, egyszerű egyszínűek amúgy is. Harisnyám van vagy 5, ilyen harisnyazoknim vagy 4 pár de azokat ritkán veszem fel.
2018. aug. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdésekért szeretek ide felnézni :D

Fogalmam sincs miből mennyi van, még sosem számoltam össze őket:) Röviden sok mindenből :) Kedvenc nincs, harisnyából combfixeket hordok, zoknit meg így nyáron nem is sűrűn veszek fel.

2018. aug. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sima és hosszabb/sípcsontig érő/kb 80-100db között,imádom a mintás zoknikat.Titokzokniból kb 30-40db.Bokaharisnyát nem hordok,csak rendeset abból pedig feketét és testszinut használok,és mindkettőből 3-3db van.
2018. aug. 11. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Zoknit nem szoktam hordani, csak bokaharisnyát, kb. 20-25 van belőle.
2018. aug. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem harisnyából, illetve harisnyazokniból (térdfix, bokafix) van a legtöbb. Hogy pontosan mennyi azt nem tudom, de nagyon sok van. Egy fiók vastag harisnya (téli időszakra), 1.5 fiók vékony harisnya, 1.5 fiók harisnyazokni (vékonyabb vastagabb vegyesen). Pamut zoknim nem sok van 4 vagy 5 pár kb, mert olyat nagyon ritkán hordok. Csak sportoláshoz, illetve amikor már hűvösebb az idő, de valamiért vékony harisnyát húzok csizmához, vagy bokacsizmához van, h húzok még egy zoknit is, h ne fázzon a talpam... Általában téli szezonra veszek egy 5-ös csomag pamut zoknit, az nekem bőven elég. Mivel ritkán hordom őket, és jó minőségűt veszek, ritkán lyukad ki, inkább azért szoktam leselejtezni őket, mert kifakulnak, megszürkülnek. A harisnyák már jobban lyukadnak, főleg a vékonyak. Ha csak pici lyuk, vagy szaladás van rajta, azt még nadrág, vagy leggings alá fel szoktam venni télen. Amelyik nagyon kiszakad, vagy olyan helyen, h szörnyen kényelmetlen (pl ha lábujjnál lyukad, az szörnyen idegesítő) azt többnyire kidobom, bár néhányat el szoktam rakni a rongyok közé, mert praktikus dolgokra jó a háztartásban. Pl különböző dolgokat szűrni, kényes dolgokat takarítani, növényeket kikötni vele stb. De pl a boka-, térdfixek gumírozását használom hajguminak is, mert nem töri annyira a hajat..

31/n


(Ha fétises kérdés, nem kérek privátot, olvasás nélkül törlöm őket!)

2018. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!