Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok az UGG csizmáról...

Mit gondoltok az UGG csizmáról? Érdemes megvenni, strapabíró?

Figyelt kérdés

Évek óta gondolkozok egy UGG csizmán. Néha-néha gondoltam felvenni mikor kocsival elmegyünk valahova és kiszállunk kicsit sétálni a hóba. Kb ilyesmi helyzetekre tudnám elképzelni.

Eléggé szoktam vigyázni a dolgaimra egyénként.

Szerintetek ilyesmi használatra alkalmas lenne?

Mennyire meleg fajta?



2018. dec. 19. 09:13
 1/3 anonim válasza:
100%

Nekem is nagyon tetszik, de nincs pénzem rá, ez van.


Amúgy szerintem pint, hogy nem hóba való, nem ázik be elvileg, bár egy idő után tuti, inkább szárazabb téli időben tudnám elképzelni. Szerintem strapabíró, a replikák szoktak tönkremenni, elcsámpásodni hamar...


Mindenki mondja, hogy csúnya, szerintem szép, én megvenném.

2018. dec. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az eredeti csizmákat nem ilyen célra tervezik, ezért nincs is bennük merevítés se.

Erre a célra egy hótaposót vegyél.

Ha ragaszkodsz az UGGhoz, akkor viszont a séták után tudod felvenni, esetleg ha -20 fokban átfázott a lábad és otthon felmelegítenéd gyorsan.

Az UGG eredeti célja, hogy a puha, meleg és jól szigetelő bárány bélés miatt a szörfösök átfázott lábát pár perc alatt ismét járásra alkalmassá tegye.

2018. dec. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha hóban is használnád, akkor szerintem tuti, hogy beázik egy idő után. Meg nem is tesz jót neki a víz, tehát esős időben sem jó. Igaz, vannak vízálló verziók, az nyilván használható ilyenkor is.

Szerintem nem éri meg, mert valóban nem egy olyan erősebb konstrukció, ami tartja jól a lábad, bokád. Nem merevebb fajta. Puha, hajlékony a lábszár résznél a kialakítása, inkább amolyan házicipőnek tudnám elképzelni.

Vagy ha mindenáron kint használnád, akkor csak egyenletes talajon való közlekedésre, tehát bitumenen, nem talajra való szerintem, ami hepehupás lehet, emiatt pedig könnyen megbicsaklik a bokád. Az UGG nem fogja tartani a bokádat.

2018. dec. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!