Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a Lidl-ben...

Mi a véleményetek a Lidl-ben kapható R&B 15-denes harisnyáiról?

Figyelt kérdés
Kényelmesek, nem csúszik le, tartós? 400-500 forint kicsit olcsónak találom. Mondjuk egy Bellindához képest, ami vagy ennyibe kerül vagy a duplájába! Köszönöm a válaszokat!

2018. dec. 19. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Kissé hideges ebben a mínuszokban.


F/42

2018. dec. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Használtam már párszor. Vegyesek a tapasztalataim. Már ami a tartósságot illeti: átlagban 2-3 alkalmat bírtak, de volt olyan is, ami első használatkor tönkre ment, de olyan is volt ami már 6-7x is volt rajtam, és még bírja. Az anyaga egész kellemes, szépen mutat lábon. Nyilván nem egy Calzedonia, de szerintem annyi pénzért nem rossz vétel!
2018. dec. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es! Köszönöm a válaszodat, tehát szerinted ez egy átlagos harisnya! Ki fogom próbálni!
2018. dec. 26. 15:40
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Talán az egyik legjobb ár/értékű harisnyanadrág a magyar piacon! 400 Ft-ért nem kapsz hasonló minőségű harisnyát! Nem véletlenül ürül le a polc napok alatt, ha feltöltik, főleg a 3-as 4-es méretek! Egyedül a Pepco leveles harisnyái vannak versenyben velük, legalábbis ami az árat (360 Ft) és minőséget illeti. Máshol a kreppharisnyákat árulják ennyiért, nem a jó minőségű Lycra-s darabokat. Egy hibája van, hogy nincs nagyobb szortiment (szín és méret) belőle.
2019. febr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kényelmes, nem csúszik le! Minőségre, kinézetre, tapintásra megegyezik a Bellinda Fascination típusával, csak kb. feleannyiba kerül.
2019. febr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Akkor ideje kipróbálni f35.
2019. febr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Megnéztem, s ugyanaz a cég, az Agmar Polska gyártja, mint a Pepco-ban 360 Ft-ért kapható leveles PerTe harisnyákat. Tehát az R&B = PerTe. Véleményem szerint mindkettő abszolút győztes a legolcsóbb, jó minőségű Lycra-s, lépésbetétes harisnyák közt. (Az olcsóbb harisnyákról sajnos gyakran kispórolják a lépésbetétet, ami által kényelmetlenek, s könyebben kiszakadnak.)


Napi viseletre szerintem ez a kettő (PerTe és R&B) a legjobb választás!

2019. márc. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Àr-èrtèk arànyban szerintem nem rossz, ennyièrt simàn megèri! :)
2019. márc. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4-es nekem kicsi, 175 cm vagyok es 170-176 cm-es harinyat vettem.

Mas markabol jo szokott lenni a 176 cm-es emberre valo.

Combom vastag amugy. Nadragmeretem M vagy 40-es.

2021. ápr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nadragmeretem M,L. vagy 40-42 inkabb.
2021. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!