Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Japán szamuráj típusú szakálla...

Japán szamuráj típusú szakállat érdemes-e növeszteni most? 18/F

Figyelt kérdés
Nagyon vonzónak találom a szamurájokon található arcszőrzet fajtát. Nagyon vonzódok a Japán kultúrához és sokszor nézek animét.

2018. dec. 20. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Semmiképpen.
2018. dec. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Pff :D :D :D
2018. dec. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Csajozni nem fogsz tudni vele, de egyébkén a te magánügyed.
2018. dec. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Drága, én szeretem az animéket, de a japán kultúra, meg az animék annyira vannak egymástól mint ByeAlex a Magyar Nemzeti Múzeumtól... semmi közük egymáshoz azon kívül hogy mindkettő magyar. A szamuráj szakáll meg,legalábbis az amit te ennek hívhatsz, nem vonzó a szememben.
2018. dec. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Időpont ma 08:07

Nem is tudtam, hogy személyesen ismered a világ összes nőjének az ideálját. Tök jó, hogy ennyire okos vagy. Az eszedet talán a Tchibonál vetted?

2018. dec. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Négyes. A japán popkultúra megkerülhetetlen része az anime. Ez nem vita kérdés. Ez tény.

Például az ábrázolási mód és a karakter archetípusok hátterében is rengeteg beszédes dolog van.

2018. dec. 22. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az anime egy szórakoztató, remek dolog, amivel-a hozzá kapcsolódó cuccok révén jól lehet keresni- de az én olvasatomban nem nevezném "kultúrának" jobban mint az x-faktort.
2018. dec. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!