Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvet akarok venni de nem...

Könyvet akarok venni de nem tudom mit lenne érdemes?

Figyelt kérdés
Érdekelne:Szamurájos kardozós(pl:47 Ronin) Sárkányos,Varázslós,Vagy a gyűrűk ura,Hobbit,Éhezők viadala vagy ilyesmi könyvek, szerintetek melyik a legjobb amit érdemes lenne kiolvasni és melyik részét? (Filmeket többnyire láttam a fent említettek közül.Esetleg írhattok más könyvet is ami ilyesmi mint ezek.

2014. jan. 12. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Éhezők viadala vagy a Hobbit,esetleg még a Felhőatlasz.
2014. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Christpher Paolini-től az Örökség sorozat, az sárkányos. Ha szereted a humort, megpróbálkozhatsz Douglas Adams-sel is, bár az nem annyira fantasy, de elég sajátos humora van.
2014. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
George RR Martin: A Tűz és Jég Dala
2014. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A Tűz és Jég dala című könyveket dolgozza fel a Trónok harca című sorozat?Láttam a sorozatot a 3. évadig és nagyon tetszett.
2014. jan. 12. 19:01
 5/8 anonim ***** válasza:
igen azt
2014. jan. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Peter V Brett - A rovásember


Én olvastam, szerintem fantasztikus könyv.


Fülszöveg:


"Ahogy napnyugta után beköszönt a sötétség, megjelennek a magványok: természetfeletti erővel bíró démonok, akik izzó gyűlöletet táplálnak az emberiség iránt. Évszázadokon át uralták az éjszakát és az emberekre vadásztak, akik mágikus rovások mögött kerestek menedéket. E hatalommal bíró jelek eredete elveszett a legendákban, védőerejük pedig rémisztően törékeny. Mindez nem volt mindig így. Egykor a nők és férfiak egyenrangú ellenfelei voltak a magványoknak, de azok az idők már elmúltak. A démonok éjről éjre erősödnek, míg az emberek csoportjai egyre csak fogyatkoznak a kíméletlen öldöklésben. Most, hogy a jövőbe vetett remény múlóban van, három fiatal, akik túlélték a démonok vérengzését, megpróbálják véghezvinni a lehetetlent. Elhagyják a rovások hanyatló védelmét, hogy egy elkeseredett küldetésben tegyenek kockára mindent a múlt rejtélyeinek felkutatásáért. Együtt szállnak szembe az éjszakával."

2014. jan. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Beavatott.szerintem a világ legjobb könyve.és a film is rohadt jó ❤ olyan cuki benne Négyes😍
2015. máj. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

C.S. Lazzar - Z: Az utolsó őrző

Varázslatos, de nem mesebeli, izgalmas, kalandos olvasmány.

2018. febr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!