Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kaptam egy ruhát. Szerintetek...

Kaptam egy ruhát. Szerintetek hogyan, mivel viseljem?

Figyelt kérdés
A barátom tegnap vett nekem egy ruhát, H&M kirakatban látta és megtetszett neki. A méretem tudja, így nem volt gond ezzel. A ruha szép: bársony, fekete háttér apró virágminták. Az egyetlen problémám a passzoló méret ellenére, hogy rövidnek érzem. Én mindig úgy tesztelem a ruha hosszát, hogy ha lehajolok benne és még takar mindent, akkor jó. Ez meg sajnos nem... szóval elég villantás veszélyes. A barátomat nem akarom megbántani, mert alapból szép a ruha tényleg, ő meg olyan lelkesedéssel vette meg. Hordanám szívesen, csak nem tudom mivel kellene. Kismillió harisnyám van az áttetszőtől a mintáson át a kötöttig. Lehetne szerintetek párosítani a ruhát valamelyikkel, úgy hogy ne tűnjek közönségesnek tőle?
2018. dec. 21. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Vagy egy átlátszatlan fekete harisnyával (50-100 denes) vagy a most divatos magasszàrú zoknis hatásúval tudnám elképzelni.

Utóbbi mellett szól, hogy hosszabbnak mutatja a lábat, ez miatt kevésbé tűnik rövidnek a szoknya :)

2018. dec. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. :) Ilyen magas szárú zoknis hatásúról még nem hallottam, de körbe nézek majd boltokban. Addig meg átnézem a szekrényem, hátha van olyan ami jó lesz. Mindenképp csak feketével gondoltam, a ruha alapszíne is az és mintás, más színnel nem lenne jó
2018. dec. 21. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Én is kaptam màr ruhát ami rövid volt. Én tunikának hordom. Pl. Bőrhatásu nadrággal.
2018. dec. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fekete miniszoknya vastagabb fekete harisnyával nem tűnik olyan mininek, az biztos. Meg persze lapos talpú cipővel/csizmával vedd.

Esetleg vegyél hozzá olyan kardigánt, ami addig ér, mint a ruha, vagy lejjebb, lehet ez hülyeség optikailag, de ha lehajolsz, az odafogja hátul a szoknyát, nem ugrik fel, hogyha ilyen bővebb A vonalú.

2018. dec. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!