Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nőként gáz ezt a férfi órát...

Nőként gáz ezt a férfi órát hordani?

Figyelt kérdés

[link]


Ajándékba kaptam. Sajnos nem visszacserélhető. Maga az óra tetszik és hordanám is, de vajon mennyire lenne gáz?



2018. dec. 25. 01:27
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nem.

Amúgy nőként mondom, szerintem egy nőies kecses nőn egy robusztus férfi óra tud akár "szexi" is lenni. Akár még egy maszkulin darabbal, és a többi meg nőies.

De nem tudom rajtad hogyan mutat, attól függ, ha tetszik szerintem nem gáz.

2018. dec. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem.
2018. dec. 25. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
67%

Én is férfi órát hordok, és nem cikiztek még emiatt soha. Inkább azt kaptam meg mindig, hogy milyen jó.

Szóval nem ciki, hord büszkén :D

2018. dec. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ hogy mekkora a tokozása az órának (mm ben szokott lenni az interneten megadva) , de ez a darab szerintem elmegy nőinek is.
2018. dec. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Gáz. Szerintem ajándékozd tovább egy férfi ismerősnek vagy add el és vegyél az árán egy megfelelő női órát. Tudom, kicsit visszás ezt megcsinálni ajándékkal, de tényleg rosszul mutat egy nőn egy férfi óra.
2018. dec. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem menő. Erős egyéniségre utal, aki független is. Ez olyan mint a férfi kölni. Vannak olyan nők, akiknek nagyon jól áll. Ha tudod viselni, akkor simàn viseld és ne zavarjon, hogy férfi :D
2018. dec. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%

Max melegnek néznek ,de ha ez nem zavar...


Én tuti tovább adnám egy férfi ismerősömnek,családtagomnak.


Az se volt normális akitől kaptad.


F/42

2018. dec. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Neked tetszik, viseld:) Amúgy szerintem is király ez az óra, és hogy más mit gondol... Túl rövid az élet ahhoz, hogy ezen izguljak:D
2018. dec. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem gaz
2019. jan. 1. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!