Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Türkizkék ruhához milyen...

Türkizkék ruhához milyen színű szemsmink illik?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyesmi színű ruhám lesz ballagásra, ehhez milyen színű szemsmink menne?



2018. dec. 26. 13:42
 1/5 anonim válasza:
0%
Mint a ruha szine
2018. dec. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szemed színétől,és a hajadtől is függ. De a legegyszerűbb olyan színeket belekombinálni mint a ruha. Nem kell teljesen türkizre kenni az egészészet,de lehet bele kombinálni. Barnát,türkizt,ezüstöt,szürkét.

[link]

[link]

[link]

2018. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A hajam közepesen sötét barna

A szemem sötét kékes zöld


Nem szeretnék azért türkiz sminket, a barnás az nem rossz ötlet

2018. dec. 26. 15:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem türkizt ne, nagyon izzadtságszagú lesz, nekem nem tetszik az ennyire egyértelmű összekombinálás.

Én vagy pezsgőszínű-barnásat, kicsit füstöset csinálnék:

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=eRWDsAk3T7A

Vagy esetleg barackszínűt, de abból nagyon visszafogottat, ez különösen kiemelné a zöldes szemed::

[link]

[link]

2018. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Türkiz ruhához türkiz smink a lehető legbutább ötlet. Mint amikor anyám jött, hogy nézzem már, milyen jól összekombinálta a türkiz blúzát a türkiz nadrággal, és mellé milyen jó türkiz karkötőt vett fel. Borzalom. :'D
2018. dec. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!