Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gyapjúkeverék kabát (84%...

Gyapjúkeverék kabát (84% gyapjú) mennyire tart melegen télen?

Figyelt kérdés
Külön bélése nincs.
2018. dec. 28. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyapjúkeverék kabát (84% gyapjú) közepesen tart melegen télen.
2018. dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ollókezű Edward ***** válasza:

Igen, pont ahogy az első írja. Én vettem egy olyan gyapjúkeverék kabátot ősszel, amiben csak egy vékony műselyem bélés van, de semmi más, úgyhogy kibéleltettem. Vettem vatelin anyagot, és ezt szépen belevarrta a varrónő a kabátanyag és a műselyem réteg közé, nem is lehet látni, de jó meleg még jégben-fagyban is.


Ilyen a bélés, amit a méteráruban vettem:

[link]


Az egyik oldala steppelt anyag, a másik olyan, mint egy vattalap.

2018. dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem elég meleg.
2018. dec. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Akkor milyen kabátot érdemes venni, ami melegen tartana még nagy hidegben is?

2018. dec. 28. 22:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem rajongok a pufi kabiért de sajnos az volt nekem eddig még a legmelegebb, ma szó szerint reggel melegem is volt, mikor jöttem. Persze, ezek vastag bélésűek belül, nem az átmeneti pufira gondolok. Volt, amikor én is inkább a "csinosság" kedvéért vatelint rakattam a szövet kabimba, az se volt rossz, de eddig a téli pufi kabik váltak be leginkább.
2018. dec. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!