Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy galléros póló is lehet...

Egy galléros póló is lehet olyan elegáns és szexi egy pasin, mint egy ing? (26F)

Figyelt kérdés
Lányok nektek mi a véleményetek? Kort is írjatok légyszi! Köszönöm!
2018. dec. 29. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Elegáns semmiképp. Egy galléros póló mindenképp casual viselet. Az meg hogy mennyire szexi, attól függ, mit teszel bele (a tested).
2018. dec. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
A slim fit fazonúak lehetnek,viszont a regular fit-ek undorítók gallérosban szerintem.
2018. dec. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Nekem az anyaguk nem tetszi, ezért szexinek nem tartom őket. Az elegánstól meg messze vannak. Nagyon messze.


21/L

2018. dec. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
A galléros póló olyan hatást kelt, mintha csak azért venné fel egy férfi, mert lusta volt reggel inget vasalni. Arról nem is beszélve, hogy hétköznapi viseletként sem divat már vagy 10 éve.
2018. dec. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem nem, szörnyűek, 50 éves embereken oké golfozáshoz, egyáltalán nem szexi, akkor egy sima póló inkább.

22L

2018. dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Olyan hülyegyerek feeling, ki-ha-nem én stílusú nagyképű öltözködés. Ha valaki gallért akar látni a nyaka körül, az vegyen inget (persze azon sem állítva). A pólóban pont az a jó, hogy "kompakt", se gallér, se gomb, se hajtóka, se zseb.
2018. dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem. Nem állítom hogy tilos galléros pólót hordani, láttam már olyat akinek jól állt, de egy elegáns ingben nem csak a gallér léte az elegáns és szexi, hanem a szabása, az anyaga, a színe/mintája, az esése.

Ja és zakóval eszedbe ne jusson galléros pólót hordani, az viszont kifejezetten azt sugallja hogy inget akartál venni csak nem jött össze.

2018. dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Friderikusz is sokszor galléros pólót vesz zakó alá,van egy olyan szint(ha milliárdos vagy) amikor mindegy hogy szexi e egy adott ruhadarab,vagy összeállítás:D
2019. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!