Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy alma testalkatú lány...

Egy alma testalkatú lány hogyan öltözzön?

Figyelt kérdés

Nos. Nem igazán tudom pontosan milyen testalkatom van, de behatároltam magam almának.


Nem olyan testalkatom van ako hiperszuper duci és ha ránézünk egyből az jut eszünkbe, hogy de egészségtelen.

Inkább csak húsos vagyok, de a hasamon kicsit több a felesleg.


Milyen (mostani divatos) ruhákat kéne felvennem?


Azért jöttem itt feltenni ezt a kérdést, mert:


10 perccel ezelőtt:


"Az alma tesalkatú lányok NE hordjanak magas derekú nadrágokat, mert borzasztó lesz!"


3 perccel ezelőtt:


"Az alma testalkatú lányok legjobb barátja a magas derekú nadrág!"


:DDD


Úgyhogy inkább értelmes emberek véleményére lennék kíváncsi...


2018. dec. 29. 23:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Aki*
2018. dec. 29. 23:53
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan viselj magasderekú nadrágot. Miért ne? A csípőnadrág pont előnytelen ha has tájékon van rajtad felesleg. Annyi, hogy ha magasderekú nadrágot hordassz, akkor ne crop topokkal viseld.

Pl hosszított felsők, esetleg V kivágással ami a dekoltázsodra helyzezi a hangsúlyt.

Kabátokból valami olyasmit választanék ami csípőnél karcsúsított vagy megkötős így optikailag homokóra alakot csinál.

Felsőknél is jó ötlet ha a csípődnél van valami öv az is inkább oda helyezi a hangsúlyt nem pedig a hasadra.

Ha vékonyak a lábaid nyugodtan hangsúlyozd őket. Szoknya, magassarkú, skinny farmer.

A kicsit hosszabb szabású blézerek is jó jók lehetnek, nyújtanak és pont a kritikus részeket takarják. De ha nem szeretsz ennyire elegánsan öltözni, akkor a hosszabb kardigánok is ezt teszik.

Amúgy meg mostanában már nem a deszka lányokat nyomják mindenhol, nézd meg Kim Kardashiant de sorolhatnám. Kerek nagy fenék, széles csípő, cicik, combok.

Amúgy meg csak olyan ruhát viselj amiben jól érzed magad. Ne takargasd magad ha valaki nem fogad el úgy, ahogy vagy az annyit is ér.

2018. dec. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt hordasz ami neked tetsuik
2018. dec. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg Lakatos Márk videóit. Ő nagyon jól tudja, hogy hogy kell öltöztetni ezt az alkatot.

Az almák óriási előnye a szép, formás lábak, így ezt kell hangsúlyozni.

Nagyon jól állhatnak a mell alatt szabott felsők, nadrágból pedig nyugodtan viselj szűk és mintás fazonokat.

2018. dec. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!