Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Idétlenül nézhetek ki usánkában?

Idétlenül nézhetek ki usánkában?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Vettem egy ilyen sapeszt, nem csak meg, hanem fel is mert amúgy nagyon megtetszett és jól véd a hidegtől. Tudom, hogy kicsit szokatlanul néz ki a szőrös külsejével meg a lelógó fül részével, legalább is nem sokan viselik. De arra nem számítottam, hogy egyes emberek megmosolyognak majd, meg megakad rajta a szemük :D Hiába próbálok nem törődni velük azért csak felmerül bennem a fenti kérdés.

(Amúgy férfi vagyok)



2019. jan. 3. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogy is
2019. jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát tény, hogy nem egy megszokott hétköznapi viselet az alapvetően katonai sapka. Meg mondjuk annyira nem is indokolt Magyarországon a mostani 5-10 fokban télen.


Én is gondolkodtam már rajta anno, hogy veszek egyet, mert nekem is tetszik, de még a sima sapkámat is alig hordom.

2019. jan. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, volt aki kérdezte üzenetben hogy miféle a sapka mert sok fajta van, hát ilyen sima szürke, szőrös, mint amilyen a képen


[link]

2019. jan. 5. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!