Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha lenne valódi szőrme kabátot...

Ha lenne valódi szőrme kabátotok lányok azt fel mernétek venni utcára?

Figyelt kérdés

2019. jan. 7. 09:54
1 2
 11/19 anonim válasza:
42%

Nekem van, de utcára, hétköznap nem viselem. Alkalmi dolog. És nem is hiszem, hogy kapnék másikat.


22/N

2019. jan. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
38%

Nem szeretném felvenni, és lehet nem is merném.


kiegészítés:

Sajnos a legtöbb ember nagyon sarkalatos azzal amit hall, és keveset gondolkozik. A műszőrme bundák hatalmas szemetet csinálnak, lehetetlen őket újrahasznosítani, hamarabb tönkremennek. 1) Egyszóval szennyezik a környezetet a műszőrme bundák is, amivel ott vagyunk, ahol a part szakad.

2) A bőr cuccok, amiket felveszünk, többnyire nem olyan állatból van, amit utána megeszünk. Max táp lesz belőle, ami a sarki rókából is lehet.


Ezek ellenére betiltanám a szőrméket, rettentő barbár. Utána a következő lépés az, hogy felnyitni az emberek szemét, hogy a fast-fashion tönkreteszi a környezetet. És lehet néha megéri jobban egy 5++ évig hordható, talpaltatható bőrcipő, mint évente két pár műbőr.

2019. jan. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Fel merném venni, azzal nincs gond. De pénzt nem adnék érte, nem tetszene, és nem is állna jól.
2019. jan. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
elvbol nem, de azert lehet hogy alkalmankent bevallalnek egy olyat ami jol nez ki, nem az a fajta amit a gazdag pasik vesznek a k!rvajuknak xD
2019. jan. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
40%

"Ha lenne, felakasztanám magam amiért van pofám valódi állatból készült ..."


Akaszthatod fel magadat, mert rengeteg dolgot fogyasztunk nap, mint nap, ami valódi állatokból készül 😅


Az olyan ellenzőket utálom a legjobban, kik előadják "állatból készült, fel se venném", "szegény állatok, hányat öltek meg"...stb elven vannak, miközbe 2pofára tömik az állatok húsait jó étvággyal...


((a vegák/vegánok pedig betegek...s nem is egészséges az az életmód, de ők legalább nem húst zabálva ellenkeznek))


Mielőtt pár cső látású ostoba betámadna a fenti írásom miatt, tisztázzunk dolgokat:


Szeretem az állatok (egy részét, pl scolopendra mai napig nem a kedvelt állatom, de rengeteg kisállatom volt/van)


Nem vagyok szőrme párti, nem hordok (magamnak sokat varrok s méteráruban műszőrmét veszek alapból)

De az olyat se ítélem el, aki felveszi. (+javaslom nézzétek meg pl kabátok kapusznijának a szélét, ami nagyon kellemesen puha, anyud/mamád se gondolná, hogy igazi szőrmét hord(hat). Van egy tipikus bő szabású tipikus pár évvel ezelőtti kabát, aminek kis müanyaggal állítható a gumi a kapuszniban.


Nem minden kabát ódivatú, ami szőrméből készült.


Az állatokat tenyésztik a húsuktól kezdve a bundájukig.

(több millió állatot dolgoznak fel nap, mint nap, kiket azért hoztak világra, hogy ellássanak minket.

Ha ez nem lenne egy érdekes elfajult világban élnénk vagy mindenki otthon gondozhatná az éves "ételét".


Biztosan vannak itt olyanok, akik eszik pl a gumicukrot.

Az állatok csontjaiból nyerik ki az alapanyagot hozzá...


Az olykor bevett gyógyszerekben is előfordul állatka.


A természetes vörös szín pl szörp, nasik..stb-ben pedig sok milliárd apró bogárkából készül.

Kiszárítják s porrá zuzzák.


Soroljunk még?


Röviden: Ne tessék rózsaszín álomvilágban élni...

2019. jan. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 progizo válasza:
68%

Elég szomorú, hogy idáig jutottunk, hogy a kérdés az, hogy fel mernék-e venni?

Miért ne vehetnék? Miért van az, hogy egyszercsak jött egy hangos kisebbség (gondolom minden hülyeség hazájából: Amerikából), akik állatvédőnek titulálják magukat csak azért, mert abban élik ki magukat, hogy a szőrmeviselésért piszkálják az elegáns hölgyeket?

A valódi szőrmebundák szerintem nagyon jól mutatnak a nőkön; az egy ősi és nagyon szép viselet, ami örök divat. Természetes anyagból készül, éppezért környezetbarát is.

Szumma szummárum: nekem tetszik és nagyon szexinek tartom benne a nőket. Biztatom őket, bátran és büszkén viseljék is, hiszen nincs ebben semmi kivetnivaló.

2019. jan. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én felvenném, ha lenne. Szerintem csinos tud lenni, de nem mindennapi viselet.
2019. jan. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát.
2019. jan. 10. 11:19
 19/19 anonim ***** válasza:
Nincs, nem is veszek soha és nem venném fel.
2019. febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!