Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért olyan dragak a valódi...

Miért olyan dragak a valódi bőr és szőrme ruhadarabok? Valamelyikőtök megengedheti maganak, hogy megvegye?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 12. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért drága, mert nem műanyag. És időtállóbbak is, szerintem a válasz a kérdésedre elég egyértelmű. Megtehetném, hogy vegyek, de nem fogom egy állat szőrét/bőrét magamra aggatni. Ez csak divat vagy valakinél felvágás. Nekem nincs szükségem rá.
2018. ápr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Van valódi bőr dzsekim, akkor vettem, amikor megszűntek a Jeans Club üzletek - 2990 Ft volt :-)

Viszont kb. 10 éves és olyan, mintha új lenne, időtálló.

Ezen kívül bőr cipőm van, ez azért nem olyan horror árú.

Valódi szőrme cuccom nincs, az már nekem is túl van a határon (az állat miatt, nem elsősorban az ára miatt).

2018. ápr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megengedhetném, de ha fizetnének sem vennék fel szőrmét.
2018. ápr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

Azért drágabbak mert nem műanyagból vannak ugyebár, hanem állatokból.

Megengedhetem magamnak ?

-igen

Most mondhattok állatkínzónak/ gyűlölőnek stb.. de én imádom az eredeti állatokból készűlt dolgokat.

Szörmék, Bőrdzsekik, övek stb.. De a kedvencem a kígyóbőr, azon belül is a Python.(a pénztárcám, 3 övem és 4 pár csizmám/cipőm is ebből van)

20/F

2018. ápr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A minőségükhöz viszonyítva egyáltalán nem drágák.Van több eredeti bőr ruhadarabom is,van olyan ami már 2éves és Mégmindig semmi baja.
2018. ápr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!Ment a zöld mindenkinek.
2018. ápr. 13. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!