Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sokan miért buknak ki, ha...

Sokan miért buknak ki, ha valaki rövid pólóval akar viselni cicanadrágot?

Figyelt kérdés
2019. jan. 8. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Mert ultra gaz főleg az utcán
2019. jan. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Mert igéyntelen, izléstelen, r__bancos, hogy ne használjak erösebb kifejezést.
2019. jan. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem bukik ki, csak a phaszom se kíváncsi rá, hogy mekkora a tevepatád és melyik tangád villan át a nadrágon. Az a jobbik eset, ha a kifogástalan alakját mutogatja egy kis plázapicha. De 9o% igencsak messze van ettől. Narancsbőr, lógó se.gg, zsírgiliszta testalkat.

Pont nem vagyok rá kíváncsi, hogy nézel ki majdnem meztelenül.

2019. jan. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
2019. jan. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Mert igénytelen hatást kelt.

Másrészt meg hogy néz ki hogy félig felöltőzve megy valaki az utcára?! Úgyanis a cicanadrág NEM nadrág. Akkor már a harisnyàhoz se vegyen fel szoknyát :)

2019. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem is azert gondoljak igy mert atlatszo es vekony, minden kis format, hibat megmutat. Viszont vannak a boltokban vastag anyagu, nagyon igenyes es utcai viseletre barhogyan alkalmas “cicanadragok”. Ezek ezt tudjak helyettesiteni, es nem is latszanak at, nem is keltenek olyan hatast mintha pucer lennel.
2019. jan. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

Amiket a 4-es linkelt inkabb harisnyak, mint cicanacik, azoknak nincs ilyen varrasvonaluk..


Egy vastagabb, nem atlatszo cicanacival szerintem semmi gond nincs, de inkabb sotet szinben es azert ne crop topban. Akkor inkabb vegyel fel superskinny push up nacit, ugyanugy halalvekony tapados az egesz, de nem neznek le erte.

2019. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Biztos, nekem egyik se kell :D
2019. jan. 8. 16:25
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Mert gaz a cicanadrag
2019. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Az utalja es gondolja gaznak a cicanacit aki alkata miatt nem viselheti vagy nem meri viselni es ezert irigy..

a ferfiak kozul meg az utalja aki olyannal talalkozott akinek nem kellett volna felvennie, de felvette mert csak kicsit testkepzavara van..

2019. jan. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!