Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak: Milyen alsóneműt...

Férfiak: Milyen alsóneműt részesítetek előnyben saját magatoknak - hagyományosat, passzentos hosszabbszárút vagy boxert?

Figyelt kérdés
Milyen okból preferáljátok az adott típust?
2019. jan. 9. 19:53
 1/9 anonim válasza:
93%

Én a hétköznapokban leginkább passzentos( de nem túlságosan szoros) boxert hordok, ha futok vagy sportolok akkor inkább a fecske stilusakat hordom de abból is a passzentosabbat, ami mindent a helyén tart xd

18/F

2019. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én általában a hagyományosat hordok ha futok vagy kerékpározok

feszülőst boxert veszek fel mindennapokban

alváshoz laza boxer

2019. jan. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Passzentos boxer.Helyén tartsa amit kell,kényelmes.
2019. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Minden kommentre ment a zöld mancs. Köszönöm!
2019. jan. 9. 22:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Tavasztól őszig laza bokxer, ilyenkor télen mindig bodyt hordok, még alváshoz is mert ebben soha nincs ki a derekam.
2019. jan. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Fecske mindenképp, ez a legkényelmesebb mivel a sima boxer egy egyszerű rövidnadrág amire egy hosszút venni elég kényelmetlen és vicces is, a passzentos meg egészségtelen mert elszorítja a csomagot és nem is lehet hova rakni abban, gondoljunk csak abba hogy ha valaki skinny farmert hord akkor mindenki ezt hozza szóba...


F/42

2019. jan. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is a hagyományosat részesítem előnyben. Az uszodában is, bár volt olyan barátnőm, aki szerint igénytelen: főleg ha a belső comb és a láb szőrös...
2019. jan. 10. 18:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mindenhol epillálom magamat így az igénytelenségtől nem kell félnem.
2019. jan. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csakis fecskét hordok.

Az kényelmes, nem a divatos, de borzasztóan kényelmetlen bokszer!

2019. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!