Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van értelme saját költségen...

Van értelme saját költségen bevizsgáltatni egy cipőt?

Figyelt kérdés

Két éve vettem a Deichmannban egy Nike cipőt 20 ezer forintért, úgy 1 év alatt az orrán lett egy lyuk, és nem volt javítható.

Saját költségen bevizsgáltattam, és megállapították,hogy gyártási hiba volt, így visszakaptam a pénzem.

Ezután tavaly vettem egy másik cipőt a Sportfactoryban, szintén Nike, erre rádobtam még egy 10-est, bízva abban,hogy egy 30 ezres cipő már csak-csak kibír 2 évet minimum.

Hát nem így lett, ennek levált a talpa.(elkezdett leválni pontosabban - 11 hónapja vettem)

Megint be kell vizsgáltatni, megint saját költségen.Már önmagában dühít,hogy én rohangálok emiatt, és az én pénzemmel szarakodunk, még ha egy bevizsgálás nem is olyan drága, de szerintem agyvérzést kapnék ha azt mondanák,hogy az én hibám, és buknám a bevizsgálás költségét is, meg lenne egy használhatatlan cipőm.

Talpleválás esetén van esélyem, vagy nem érdemes elvinni?


Nem vagyok lúdtalpas sem, rendeltetésszerűen használom, egyszerűen nem értem, hogy miért mennek tönkre évente ezek a szarok?


2018. máj. 4. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Direkt csökkentik a felhasznált anyagok minőségét fajtáját ragasztó varrócérna mennyiségét , ezáltal olcsóbb a gagyik előállítása . A béreken nem emelnek a hibák így is akkora százalékon játszanak hogy simán belefér 100 ezer csukánál 12000 selejt . Anno a sportcipők sarka műanyaggal volt merevítve és a sarka belül bőr gyöngyvászon vagy műbőr volt . Régóta szivacsolt amin vékony fércháló van hogy gyorsan kikopjon , abban reménykedve hogy több cipőt használnak és kifut a jótállás . De a komoly márkák Puma CAT is nagyot hanyatlott .
2018. máj. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!