Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Mit tegyek a cipővel, ha feltör? Sebtapaszon kìvül!

Keress kérdéseket hasonló témában: cipő

jan. 13. 16:32  Privát üzenet  

A válaszok
Bundás zokniba lépj bele és hajszárítózd h kitáguljon, tisztasági betét végét vágd le és ragagaszd be a cipőbe!

# 1/9Időpont jan. 13. 16:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi :)

# 2/9Időpont jan. 13. 16:48 Privát üzenet
Magassarkú?

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont jan. 13. 16:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem,alacsony talpù.

Règen jòl rongyá kalapáltam,azert most nem merem,mert szèp cipő.

# 4/9Időpont jan. 13. 16:53 Privát üzenet
Nekem ez vált be, ilyen kis zselés cucc amit be tudsz ragasztani a cipődbe. Nem csak magassarkúhoz jó:) [link]

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont jan. 13. 16:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszi szepen :)

# 6/9Időpont jan. 13. 16:57 Privát üzenet
Én meleg vizes zoknit szoktam felvenni hogy táguljon 1-2 órára mikor itthon vagyok hogy mire megyek jó legyen

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont jan. 13. 17:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Okè! Köszi :)

# 8/9Időpont jan. 13. 19:53 Privát üzenet
A hajszárítós módszerrel az a baj, hogy a cipő (amennyiben ragasztott) ragasztása is megolvad tőle. Ugyanez bármilyen vizes zoknis, stb megoldás, nem tesz jót neki. A cipőtágító sprayk nagy része foltot hagy a cipő anyagában. Egyrészt a cipész kitágíthatja neked, az a legbiztosabb. Másrészt szerezz be egy pár sámfát, amikor nem hordod tedd be, ezzel elkerülöd, hogy a jól bejáratott cipőd újra összemenjen. Nem olcsó megoldás, de talán jobb mint kockáztatni az új, drága cipőd épségét. Illetve vidd el cipészhez, hogy ahhoz az anyaghoz ő mit javasol. Látatlanban nem lehet teljes körű tanácsot adni.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont jan. 30. 23:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Futó gépen futó cipővel szoktam futni, és mostanában annyira elkezdett fájni mindkét térdem hogy az egyszerű sétálástól, állástól is fáj. Mi történhetett? Mit csináljak?
Hibás cipővel hova lehet fordulni?
Mit lehet ilyenkor tenni a cipővel?
Mit tegyek a szakadt cipővel? Help
Színes felső, farmer halásznadrág, fekete sportcipő összeállításhoz milyen színű zoknit húzhatok. Lehet fehér vagy feketét illik. Én úgy tudom, hogy a cipővel azonos színű...
Rengetegszer látom amerikai filmekben hogy cipővel fekszenek rá az ágyra, vagy felteszik a fotelra a cipős lábukat. Valamilyen dramaturgiai szempont lehet az oka? Vagy hülyén nézne ki a zoknis láb?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!