Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Záróvizsgára elég egy fekete...

Záróvizsgára elég egy fekete "jeggings" blúzzal és blézerrel?

Figyelt kérdés

Szóbelire gondolok.

Van egy új, fekete, nem koptatott, nem áttetsző, nem mintás, nem szaggatott jeggingsem.

Ez megfelel egy fehér galléros blúzzal, fekete elegáns blézerrel és valami elegáns cipővel?

Vennék én szívesen kosztümöt, a blézerhez tartozik egy nadrág, azt viszont kihíztam, nem jön rám. 4 nap alatt nem tudok belefogyni, új nadrágra pedig most nincs pénzem... Ez a legjobb ötletem.

Szerintetek megfelelő öltözék ez vizsgára?


2019. jan. 14. 10:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%

Hova?

És milyen jeggings? Mert ha cicanadrágra gondolsz, akkor ez nem mindenhol elfogadható, főleg nem akkor, ha egy hivatalos vizsgára kell menni.

2019. jan. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
10%

Jesszus!

Inkább egy hozzáillő elegáns szoknyát vegyél fel mert nem hinném mások kíváncsiak a combodra, fenekedre.

2019. jan. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
27%
Nem igazán, bár attól függ, mennyire tűnik harisnyának. Ha rá lehet fogni, hogy skinny nadrág, akkor esetleg, bár az se a legjobb választás.
2019. jan. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Jó lesz, ha van zsebje. Anélkül leggingnek fog tűnni.
2019. jan. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Ha skinny nadragnak néz ki, akkor jó, de azért a blúz/blézer takarja a fenekedet. Sima fekete farmerod nincs? Mert az teljesen jó lenne.
2019. jan. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
2%
Én biztos megbuktatnálak ha így jönnél
2019. jan. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

?

Megbuktatni? Egy sima fekete nadrágról van szó, annyi hogy lábszáron nem bő. Köze sincs a harisnyához. Nem cicanadrág. Igazából annyiban más, mint a kosztümnadrágom, hogy magasabb a dereka, szűkebb a lábszár részen, és nincsenek kövecskék a zseb szegélyén.

Picit fényes anyagú, vastagabb, nem annyira szűk. Egy normális fekete nadrág, csak bokánál passzentos.

Ez ennyire rossz? :/


Nyilván vennék szoknyát, ha lenne, de nincs.

2019. jan. 14. 11:55
 8/21 A kérdező kommentje:

[link]


Ez lenne az, megtaláltam.


Tényleg túl kihívó?

2019. jan. 14. 12:05
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem jön be az oldalon semmi.
2019. jan. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Miss Endzsi ***** válasza:
16%
Linkmesterek : D
2019. jan. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!