Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Záróvizsgára elég egy fekete...

Záróvizsgára elég egy fekete "jeggings" blúzzal és blézerrel?

Figyelt kérdés

Szóbelire gondolok.

Van egy új, fekete, nem koptatott, nem áttetsző, nem mintás, nem szaggatott jeggingsem.

Ez megfelel egy fehér galléros blúzzal, fekete elegáns blézerrel és valami elegáns cipővel?

Vennék én szívesen kosztümöt, a blézerhez tartozik egy nadrág, azt viszont kihíztam, nem jön rám. 4 nap alatt nem tudok belefogyni, új nadrágra pedig most nincs pénzem... Ez a legjobb ötletem.

Szerintetek megfelelő öltözék ez vizsgára?


2019. jan. 14. 10:54
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért, nekem működik, mobilról így tudtam kimásolni.

Google-ben a "h&m super skinny high jegging" kifejezésre kiadja, jobb ötletem nincs, utálok mobilról linkelni :D

2019. jan. 14. 12:14
 12/21 Miss Endzsi ***** válasza:
97%
Ez egy full egyszerű nadrág, semmi baj vele, vedd fel.
2019. jan. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Miss Endzsi ***** válasza:
39%
Valami csinos blúzzal, mert kicsit hétköznapi. Sok sikert. :D
2019. jan. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
92%
Tökéletes, jobb helyeken úgysem ez számít, hanem a tudásod. Azért ha lesz pénzed vegyél rendeset, hogy legyen.
2019. jan. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen jó.

Sok sikert! :)

2019. jan. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
95%
Tökéletes! Sok sikert a vizsgán!
2019. jan. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem itt sokan nem tudják, hogy mi az a jeggings. Vedd fel nyugodtan :)
2019. jan. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :)
2019. jan. 14. 22:26
 19/21 anonim ***** válasza:
33%
Mennyi rosszakaród van.
2019. jan. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván vizsgáztatótól függ, de sokak igenis külső miatt is ítélnek, és utólag puffoghatsz, hogy emiatt, a jegyen már nem változtat. Én inkább nem adnék fogást.

Ha tényleg nincs más, nem olyan rossz, de nem igazán elegáns, egy sima szoknya azért jobb lenne. Esetleg próbálj kölcsön kérni valakitől vagy nézz szét egy turiban, fillérekért találsz ilyesmit. Ha nincs, akkor viszont valami nagyon elegáns blúz és blézer kellene hozzá.

Jó esetben meg tényleg nem azt nézik, de mint tudjuk, egy vizsgán sosem csak a tudás számít. Sok sikert!

2019. jan. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!