Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyenek azok a ruhák amik...

Milyenek azok a ruhák amik kiemelik az alakot?

Figyelt kérdés

Szóval, írnátok nekem olyan nadrágokat, felsőket amik jobban kiemelik az alakot? Pl, farmer vagy cicanadrag emeli ki jobban?;)

19/L


2019. jan. 15. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
A cicanadrag es a feszulos farmer egyarant kiemeli. Ha a fenekedre akarod vinni a hangsulyt akkor tanga es cicanadrag a celszeru:D ha peldaul szep vekony hosszu labaid vannak akkor nagyon jo nezvki a feszulos magas dereku farmer haspoloval. Igazabol minden attol fugg hogy mit akarsz kiemelni es mirol akarod elterelni a figyelmet
2019. jan. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ. Ha csupa narancsbőr vagy és redőződnek rajtad a hájacskák egyáltalán nem előnyös cicanadrágba tuszkolni magad.

Ami az egyik testalkaton előnyös a másikon simán lehet gusztustalan.

2019. jan. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Ez a kérdés önmagában kevés!


Nem mindegy milyen alkattal rendelkezik az ember.


Pl nálam homokóra alkatnál arra kell figyelnem, hogy vékonyabb derekam látszódjon. (nagyon nem állnak jól azok a felsők, amiket pl egy deszka csaj felvehet: Mell alól bővülő - s olyan mintha teltebb alkatú lennék, mintha a mell és fenék mérettel egy vonalba lenne a derekam szélessége)


Viszont sokkal látványosabb pl egy fenék alá érő felső, ami testhez simuló, mert látható a test szebb, nőies vonalai.


Fekete hosszabb garbóm + fekete-kék színátmenetes harisnya vagy a combzoknis harisnya (igen ez rends harisnya, ami alulról combközépig fekete) + magassarkú (3évig keresgéltem ezt a fajta téli platformos bokagalléros szabásút)

+szövetkabátom, amit átalakítottam szabásban s kapott szőrmét.


Amiket pl-nak írtál azok elég hétköznapi darabok.


S rengeteg embernek nem is áll jól a testhez simuló ruházat, mert egyáltalán nincs karban tartva a testük...

Nők/lányok esetében főleg...feszesítő/formáló edzést se csinálnak.


Pl fenék, mell.

Rengeteg nőnek hanyagolva van a melle és csodálkoznak milyenek lesznek.


S az se mindegy, ki mit akar kiemelni.


De szerintem ez mellett az összhatás, maga a végeredmény a fontos az egyediséggel.


25N

2019. jan. 15. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bocsánat, az alakomat illetően vékony magasvagyok, közepes mellekkel és válaszolva a fenekemet emelném ki :D
2019. jan. 15. 16:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A vékonyabb anyagú dolgok tapasztalatom szerint jobban. Meg attól függ melyik részét, de ha a feneket, akkor például szűk szoknya, ami hosszabb (térdig érő vagy az alá, de abban már nehézkes a járás ha nem sliccelt) bő felsővel a fenekedre terelik a hangsúlyt.

Magasdekerú nadrág, és rövid derekú blézer-dzseki-pulcsi is odatereli.

Ezek mind kiemelik, úgy, hogy közben ízléses maradsz. Pl a hosszabb szoknya esetében bő felsővel olyan a hatás, hogy jobban oda tereli a figyelmet, mintha mindenhova nézni kéne, és pont izgalmasabb is.


pl:

[link]


[link]


[link]


a fazon a lényeg

2019. jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:D de egyébként én úgy vettem eszre hogy a magasított dereku engem inkább lapít.. Csak én vagyok így?
2019. jan. 15. 20:24
 7/9 ívy1 ***** válasza:
A cicanadrág,de elméletileg azt csak hosszú felsővel hordjuk.
2019. jan. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a szabása nem lapít, sokban függ a nadrág zsebeitől is optikailag. Ha el vannak nyújtva a derékrész felé akkor egybelátszik a fenékkel, úgy hajlamos lehet rá, meg ha túlságosan magas. Amit linkeltem szerintem előnyös.
2019. jan. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen az értelmes válaszokat!! :*
2019. jan. 15. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!