Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Milyenek azok a ruhák amik kiemelik az alakot?

Szóval, írnátok nekem olyan nadrágokat, felsőket amik jobban kiemelik az alakot? Pl, farmer vagy cicanadrag emeli ki jobban?;)

19/L

jan. 15. 00:06  Privát üzenet  

A válaszok
A cicanadrag es a feszulos farmer egyarant kiemeli. Ha a fenekedre akarod vinni a hangsulyt akkor tanga es cicanadrag a celszeru:D ha peldaul szep vekony hosszu labaid vannak akkor nagyon jo nezvki a feszulos magas dereku farmer haspoloval. Igazabol minden attol fugg hogy mit akarsz kiemelni es mirol akarod elterelni a figyelmet

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont jan. 15. 00:21 Privát üzenet

Attól függ. Ha csupa narancsbőr vagy és redőződnek rajtad a hájacskák egyáltalán nem előnyös cicanadrágba tuszkolni magad.

Ami az egyik testalkaton előnyös a másikon simán lehet gusztustalan.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont jan. 15. 01:35 Privát üzenet

Ez a kérdés önmagában kevés!

Nem mindegy milyen alkattal rendelkezik az ember.

Pl nálam homokóra alkatnál arra kell figyelnem, hogy vékonyabb derekam látszódjon. (nagyon nem állnak jól azok a felsők, amiket pl egy deszka csaj felvehet: Mell alól bővülő - s olyan mintha teltebb alkatú lennék, mintha a mell és fenék mérettel egy vonalba lenne a derekam szélessége)

Viszont sokkal látványosabb pl egy fenék alá érő felső, ami testhez simuló, mert látható a test szebb, nőies vonalai.

Fekete hosszabb garbóm + fekete-kék színátmenetes harisnya vagy a combzoknis harisnya (igen ez rends harisnya, ami alulról combközépig fekete) + magassarkú (3évig keresgéltem ezt a fajta téli platformos bokagalléros szabásút)

+szövetkabátom, amit átalakítottam szabásban s kapott szőrmét.

Amiket pl-nak írtál azok elég hétköznapi darabok.

S rengeteg embernek nem is áll jól a testhez simuló ruházat, mert egyáltalán nincs karban tartva a testük...

Nők/lányok esetében főleg...feszesítő/formáló edzést se csinálnak.

Pl fenék, mell.

Rengeteg nőnek hanyagolva van a melle és csodálkoznak milyenek lesznek.

S az se mindegy, ki mit akar kiemelni.

De szerintem ez mellett az összhatás, maga a végeredmény a fontos az egyediséggel.

25N

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont jan. 15. 05:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Bocsánat, az alakomat illetően vékony magasvagyok, közepes mellekkel és válaszolva a fenekemet emelném ki :D

# 4/9Időpont jan. 15. 16:25 Privát üzenet

A vékonyabb anyagú dolgok tapasztalatom szerint jobban. Meg attól függ melyik részét, de ha a feneket, akkor például szűk szoknya, ami hosszabb (térdig érő vagy az alá, de abban már nehézkes a járás ha nem sliccelt) bő felsővel a fenekedre terelik a hangsúlyt.

Magasdekerú nadrág, és rövid derekú blézer-dzseki-pulcsi is odatereli.

Ezek mind kiemelik, úgy, hogy közben ízléses maradsz. Pl a hosszabb szoknya esetében bő felsővel olyan a hatás, hogy jobban oda tereli a figyelmet, mintha mindenhova nézni kéne, és pont izgalmasabb is.

pl:

[link]

[link]

[link]

a fazon a lényeg

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont jan. 15. 18:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm!:D de egyébként én úgy vettem eszre hogy a magasított dereku engem inkább lapít.. Csak én vagyok így?

# 6/9Időpont jan. 15. 20:24 Privát üzenet
ívy1 nevű felhasználó válasza:

A cicanadrág,de elméletileg azt csak hosszú felsővel hordjuk.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont jan. 15. 20:47 Privát üzenet
Ha jó a szabása nem lapít, sokban függ a nadrág zsebeitől is optikailag. Ha el vannak nyújtva a derékrész felé akkor egybelátszik a fenékkel, úgy hajlamos lehet rá, meg ha túlságosan magas. Amit linkeltem szerintem előnyös.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont jan. 15. 21:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen az értelmes válaszokat!! :*

# 9/9Időpont jan. 15. 23:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen típusú, fazonú ruhák azok amik kiemelik a szép alkatot? Fotózáshoz.
Melyik kabát-típus nem torzitja az alakot és véd meg a hidegtől egyaránt?
Széles csípő, kis cici, ilyen alakra milyen öltözet a legjobb, ami szép alakot formál?
Csajok, tudtok belinkelni olyan melltartókat amik kiemelik a kisebb melleket vagy szép formásak lesznek benne?
Vannak olyan fürdőruhák amik kiemelik a hasat, és elfedik a combokat? Tudnátok ilyeneket linkelni?
Az elasztan anyag mennyire mutatja ki az alakot?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!