Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Ebbe a nyaklancba van ezust?

kaptam egy nyakláncot ami arany-ezüst színű..nemtudom hogy miből lehet.

nagyítóval megnéztem de nem nagyon láttam csak annyit hogy az van beleirva hogy italy és 2 háromjegyű szám de nem tudtam kiolvasni talán: 395 és 301 .

miből lehet ?

Keress kérdéseket hasonló témákban: ezüst, nyaklánc, arany

jan. 15. 15:23  Privát üzenet  

A válaszok
925 a legolcsóbb ezüst ami kapható forgalomban szóval kizártnak tartom

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 15. 15:40 Privát üzenet
1# miért válaszolsz,ha láthatóan egyáltalán nem értesz a témához?

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jan. 19. 01:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ezust szinu magassarku, feher tapados ruha, piros blezer; mennek egymassal? 22L
Szerintetek illik az ezust kiegeszito egy ilyen ruhahoz?
Fekete ruha, fekete szandal es ezust szinu koromlakk kombinaciohoz ti milyen szinu kiegeszitoket vennetek fel?
Fekete kabat, fekete cipo, ezust szinu koromlakkhoz milyen szinu salat vegyek fel?
Egy rocker fiu hordhat ezust nyaklancot, ezust es bor karkotot, tankcsapda polot es converse cipot?
Szeretnek Bulgari ezust gyurut vasarolni. Szerintetek hol lehet ezt megtenni Magyarorszagon? Tudtam egy budapesti boltrol de az megszunt.

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!